Shrnutí týdne 26/2 - 4/3 v PHM Cupu

04.03.2018

Týden kdy se rozhodlo o postupujících do Playoff a zároveň nám playoff i odstartovalo, dále bylo předáno ocenění pro nejlepší tým základní části PHM Cupu pro Hokejové Tréninky Praha

První utkání týdne se odehrálo v červené skupině a šlo o hodně. Vítěz totiž postupoval do Playoff. Zápas měl náboj, rychlost, samostatný nájezd, prostě vše co byste mohli na hokejovém zápase chtít. Roosters vyhráli a postoupili do playoff. Pro Domynos je nyní určitě důležité dokázat, že si v závěrečné fázi o konečné umístění spraví chuť.

Detail ze zápasu zde

Konečné pořadí Červené skupiny


Sympaťáci z Rex Bohemia sehráli své poslední utkání v Modré skupině. Mohli již hrát v klidu, bylo jasné, že postoupit už nemohou a tak si zápas užili a porazili Gladiátory, kteří hráli už jen o to zda nepůjdou na papírově slabšího soupeře.

Detail ze zápasu zde 

Konečné pořadí Modré skupiny


Playoff - čtvrtfinále

První zápas playoff hned ukázal, že velkým favoritem je obhájce titulu Hokejové Tréninky Praha. Projektový Ústav, který měl ambice sehrát vyrovnaný souboj totálně propadl a utkání nezvládl. HTP byli jasně vládci na ledě a ukazovali krásné kombinace až do prázdné brány. V sérii se tak ujali vedení a do odvety mohou jít v naprostém klidu. 

Detail ze zápasu zde


Všechny zápasy minulého týdne


Královská trofej předána vítězům základní části Hokejové Tréninky Praha

Nové dresy Gladiátorů budou připraveny na playoff


Program příštího týdne

Drink Team a Mimoni vstupují do svého prvního zápasu čtvrtfinále v pondělí v 19:30. Rex odehraje hned dvě utkání v tomto týdnu, jedno proti Domynos ve středu tradičně od 20:00, slibujeme velmi atraktivní zápas. Ve čtvrtek v "nočním" utkání od 21:45 hrají své první čtvrtfinále hráči Banditos a Roosters. Druhé utkání Rexe je netradičně plánováno do Ice Areny v Letňanech, kde se představí Lenovo v 19:45