JAK S NÁMI

KOMUNIKOVAT? 

Chceš vyplnit: soupisku svého týmu, přidat hráče, odebrat hráče, přidat fotku hráče, logo týmu nebo nahlásit výsledek utkání?

Prosím využij Koučovu zónu a použij formulář, je to snadné


Máš dotaz? Nejasnost? Návrh na zlepšení?

Volej nebo použij formulář zde

Chceš přihlásit svůj tým do soutěže?

prosím zavolej nebo využij e-mail viz níže

Kontakty


Prague Hockey Masters, z.s.


Karoliny Světlé 278/28, Staré Město, 110 00 Praha 1

+420 777 987 083

info@phmcup.cz

Bankovní spojení

2401473633/2010 

Czech Hockey Masters s.r.o.


Karoliny Světlé 278/28, Staré Město, 110 00 Praha 1

+420 777 987 083

info@phmcup.cz

Bankovní spojení
2318554002/5500


Tým Prague Hockey Masters

Nadšenci a milovníci hokeje, kteří pro vás pracují

Petr Urban je hokejový nadšenec. Více než 15 let je kmenovým hráčem Projektového Ústavu. Pět led vede a trénuje tým Fanklub Lev Praha. Organizuje tradiční turnaj WND Cup v Ledči nad Sázavou a od roku 2017 založil ligový pohár PHM Cup v Praze
S hokejem procestoval mnoho turnajů: Turnaj fanoušků v Chomutově, Turnaj fanoušků v Brně, Memoriály v Bystřici nad Pernštejnem, Pelhřimově a Humpolci, dokonce si zahrál na turnajích v Lotyšské Rize, Madarské Budapešti nebo Slovinském Záhřebu, Slovenské Bratislavě.

Zorganizoval mnoho Winter Classics zápasů nebo Vánočních akcí na ledě pro rodiny a přátele. 

Hokej miluje a rád se stará o všechny své hokejové kamarády. Fandí Pražské Spartě, kdysi HC Lev Praha a Vancouveru Canucks. Nejoblíbenějším hráčem byl Pavel Bure

Petr je pofesí projektový a produktový manažer v softwarové firmě pracující pro reklamní agentury v různých koutech světa (Dubaj, Kuwait, Turecko, Jižní Amerika, Rumunsko, Polsko, Litva, Slovensko,.. )


Ivan Urban má hokej jako svůj nejoblibenější sport. Sleduje ho již dlouhé roky. Sleduje jak českou extraligu, tak světové turnaje. 

Celý profesní život působil jako obchodní partner převážně v IT segmentu ale i v energetickém zajištění administrativních budov, nomocnic nebo vojenských objektů. Má velké zkušenosti s mezinárodním obchodem a partnerským prodejem. Jeho organizační dovednosti, pečlivost a zkušenosti jsou pro Prague Hockey Masters velmi cenné.
Ivan se stará především o zpracovaní dat celé soutěže. Jeho mravenčí práce je nakonec přetavena do tabulek a všech statistik.

Velký kus práce odvedl i při tvorbě pohárů a ocenění. Kde svou kretivitu a zručnost nechal vyniknout. Nebo zajistil výrobu u svých známých.


Lukáš Báča je milovník hokeje. Dlouholetý hráč HC Lenovo, který zároveň vede. Nastupuje již více než 8 sezon v dresu Projektového Ústavu. Hrává pravidelně i Benešovskou ligu v týmu Semtamťuk. Zkušeností má na rozdávání. 

S hokejem se dostal také do různých koutů ať již Nymburk nebo Česká Lípa kde se účastní pravidelných soustředění. Pravidelně se účastní turnajů ve Znojmě a v dalších městech. Od roku 2017 se věnuje i organizaci PHM Cupu a pomáhá tak k jeho hladkému chodu. 

Lukáš je fanouškem Sparty Praha a chodí snad na každý hokejový zápas už několik sezon v řadě. Hokeji rozumí

Lukáš je profesí odborník přes finance a pro PHM Cup je jedině dobře že je právě on v týmu Prague Hockey Masters

Christina Marinetti miluje hokej již od dětství. Sledovala ve svých rodných Karlových Varech především výkony Energie Karlovy Vary ale především navštěvovala previdelně většinu zápasů Karlovarské juniorky. Hokej tedy zná a zná i mnoho hokejistů, ať již aktivních profesionálů, nebo těch kteří s hokejem na vrcholné úrovni skončili.

Má na starosti průběh většiny utkání PHM Cupu. Od zajištění správných soupisek, bezchybného zápisu a dále vyhodnocuje hráče utkání. Je tou pravou osobou pro předávání ocenění a tak má na starosti většinu slavnostních ceremoniálů 

Vášnivě se věnuje i focení a některé fotky z PHM Cupu jsou jejím dílem a spravuje i některé profily na sociálních sítích