DOPŘEJ SI TO NEJLEPŠÍ

Novinky 


11. Června proběhal na Icerinku pěkná akce i když se jednalo o smutné připomenutí 10ti let od ztráty spoluhráče a kamaráda Michala Emlera. Při příležitosti vzpomínky na svého hráče HC Strojaři Attl zorganizovali krásné hokejové odpoledne. Sešli se ne jen hráči, ale i rodinní příslušníci, program byl fajn a vládla skvělá atmosféra.

Z důvodu výrazného zdražení pronájmů ledové plochy se před sezonou 22-23 objevilo mnoho otazníků, především týkající se startu týmů do dalšího ročníku. V této tabulce budeme průběžně aktualizovat jaké týmy potvrdily účast a jaké naopak PHM pro sezonu 22-23 opouštějí a u kterých se ještě čeká na vyjádření.

Je tu opět letní období, kdy se nemohou nechat jen tak ležet ladem ledy na Icerink a PHM je musí smysluplně naplnit. Proto i letos spouštíme Summer Challenge. Tým který odehraje nejvíce zápasů má šanci na největší množství výher a tedy urvat účast ve zlatém zápase. Pojďte si v létě schladit hlavy na zimáku a pomozte nám finančně ustát...

Další sezona je za námi. Doposud nejnáročnější a nejdelší sezona je u konce. Buďme především vděční, že jsme to zvládli dohrát. Že nedošlo k žádné vynucené pauze a všechny tři divize znají svého šampiona.

Tréninky.CZ které vyřadili největší favority Elite ve finále sahali po prodloužení ale nakonec prohráli 2:1.Finále byla skvělá podívaná a určitě by měl zavládat skvělý pocit ze sezony: HT.CZ jsou stříbrní.