Finální fáze PHM Cupu - týden 5/3 - 11/3 shrnutí

11.03.2018

Soutěž se  tomto týdnu rozjela jak prvními zápasy skupiny o konečné umístění přezdívané Playout, tak dalšími duely čtvrtfinálových sérií. 

První pondělní hrací den zahráli Mimoni jednostranné představení a vyhráli vysoko 12:3 nad Drink Teamem. Ale i ti bojovali v celém průběhu utkání a zápas tak nebyl nudný ani pro mnoho diváků, kteří přišli a za to jim velmi děkujeme. Report z utkání zde


Rex a Domynos otevřeli velmi zostra skupinu o konečné umístění. Byla to nejen hokejová podívaná ale i fanoušci MMA by si přišli trošku na své. Zápas skončil výhrou Domynos 6:5. 
Celý report sledujte zde 


Roosters a Bandité vstoupili do playoff. Roosters nejen že potvrdili dokonce předčili očekávání. Zvládli jednak super obranu s nulou vzadu, ale navíc přidali nesmírně efektivní produktivitu. Bandité ač v silném složení možná postrádali Foreta aby začala fungovat sehraná spolupráce ze skupinové fáze. Super výkon Nováka v brance kohoutů byl nad jejich síly, zápas sice skončil vysokou výhrou 11:0 pro Roosters ale série rozhodně není uzavřená. 

Celý report zde


Rex v jednom týdnu dva zápasy ve skupině o finální umístění. A tentokrát zvládl porazit ve vyrovnaném duelu Lenovo. Vítězství se rodilo především v první třetině. Mahel a Čermák mají hattrick. Lenovo podalo snad nejlepší výkon za poslední dva měsíce. Výhra Rexe 8:5 v podrobné reportáži zde


Výsledky minulého týdne