Mimoni si připisují očekávané vítězství

05.03.2018

Akce Ptáčka a Fišera rozhodly utkání. Drink Team to sympaticky nevzdal, ale na silné Mimoně to nestačilo

Oba týmy nastoupily sotva na dvě formace, přesto v dobrém tempu se odehrálo celé utkání. Mimoni však zakončovali přesně a nenechali nikoho na pochybách, že jsou jasným favoritem.


První třetina

Úvod patřil Mimoňům dle předpokladu. Při prvním zámku se rozhodl Ptáček poslat táhlou střelu na teč, ale ta i bez teče skončila za zády Príhody. Překvapivý gól poslal Mimoně do vedení. Drink Team se dostal do šance, Štryncl oživil hru svého týmu, ale z dalšího zámku přidali velmi brzy aktivní Mimoni druhou branku. Z dorážky se prosadil Švančárek po Ptáčkově střele. Následovala možnost v přesilovce pro Mimoně, ale ta zůstala nevyužitá. Až druhá šance v početní výhodě, za další vyloučení Drink Teamu v krátkém sledu, byla využita a v závěru přesilovky se prosadil pro krásné kombinaci Valenta. Inkasovaný gol v oslabení oslabil Drink Team natolik, že dostali hned další branku a to již při vyrovnaném počtu hráčů na ledě. Byl to únik dvou na jednoho a Fišer našel Osladila a ten měl zcela prázdnou branku. A to byla pro něj lehká práce. Stejně lehkou práci měl zastupující golman Mimoňů Pazdera. Sáhl si na kotouč pouze desetkrát, ale těžké pokusy to nebyly. Po třetině tak 4:0


Druhá třetina

Netrvalo dlouho a v úvodu třetiny se opět prosadil dobře naladěný Hruška, kterému poslal skvělou nahrávku Švančárek a Mimoni zvyšovali náskok. Drink Team se začal osmělovat a měl pár dobrých pokusů, ale finální zakončení však chybělo. To na druhé straně to šlo jako po másle. Osladil dal svou druhou branku. Prostřelil brankaře z levé strany když se rychlým pohybem dostal až za obránce Drink Teamu. Následovala akce, krásný přesun v pásmu z jednoho kruhu na druhý. Fišer zakončoval tuto souhru. Gol v oslabení přidali hráči Mimoňů, Fišer našel Ptáčka a bylo hotovo. Príhoda to měl velmi těžké, střelci Mimoňů byli tento večer velmi produktivní. Toto vyloučení se Mimoňům náramně povedlo, přineslo totiž druhý gól v početní nevýhodě, proměnil z blízka Konhefer.

Tečovaný puk vyslaný od obránce Drink Teamu nakonec přinesl  radost i hráčům v  bílém. Střelu Hadáčka tečoval Ptáček a překonal brankáře Mimoňů. Čestný  úspěch určitě slušel zápasu, protože hráči Drink Team nebyli bezzubí, jen se nedařilo zakončit častěji a přesně. 

Kombinace na jeden dotek v závěru druhé třetiny však ukázala komu patří led. Mimoni dali desátou branku. Zakončoval Hruška po asistenci Ptáčka. Byl to super ťukec.   


Třetí třetina

Mimoni tak mohli už do poslední fáze jít s úsměvem na rtech ..

Dalši důvod k úsměvu měl Švančárek měl dost času zakončit a mířil přesně dal jedenáctou branku svého týmu. Následovalo několik šancí Drink Teamu, při prvním brejku se vytáhl Pazdera, ale na akci Jirmana už nestačil, ten trefil přesně vingl branky Pazdery. Odpověď na aktivitu Drink Teamu však na sebe nenechala dlouho čekat. Fišer zužitkoval akci Osladila. Mimoni do konce zápasu ještě tlačili, ale přesto se Drink Team poctivě držel a makal. A to přineslo ještě jeden úspěch. Třetí branku Drink Teamu dal Hampl. To bylo také to poslední co se stalo a finální skóre bylo tak 12:3


Mimoni
Góly: 12
Střely: 54
Trestné minuty: 2


Drink Team
Góly: 3
Střely: 30
Trestné minuty: 4