Nové služby pro "zapálené" týmy!

19.06.2020

Představitelé ligy byli často dotazováni vedoucími a hráči zda by bylo možné aby tým měl svůj vlastní playlist, tedy hudební doprovod, který ladí jejich vkusu.
Další s žádostí se často týkala speciálních Goalhornů, tedy písničky která se zahraje po vstřelení branky příslušného týmu.  
Liga zatím nebyla organizačně připravená a veškeré technologické postupy se postupně ladily. Až nyní jsme ve fázi kdy tyto služby týmům můžeme nabídnout.

Službu nabízíme jako zpoplatněnou. Již dnes je organizačně zvládnout celou režii celého zápasu je nesmírně složitá práce pro delegáta utkání
Vykomunikovat soupisku, připravit scoreboard, připravit zápis o utkání, zajistit puky, pečlivě evidovat všechny statistiky a obsluhovat ozvučení a zastávat hlasatelskou činnost. Okomentovat alespoň v základu dění na ledě aby tvůrce reportu měl podklady. Vybrat hvězdy zápasů, předat jim výhru vyfotit jak je, tak samozřejmě několik fotek ze zápasu. Vybrat peníze za utkání apd.. je toho opravdu mnoho. Proto další práce navíc musíme alespoň částečně zajistit kompenzaci.


Já sám osobně bych byl nejšťastnější kdyby každý mohl mít svůj playlist, své golahorny, týmová videa vše možné, tak moc bych si to přál pro všechny. Jdeme cestou však že je to služba navíc i proto je zpoplatněná. Lize pomůže každá koruna navíc a pro týmy to může být přepočteno na hráče zanedbatelná suma a celou sezonu si mohou užívat zase větší zábavu. 

Komentuje Petr Urban

Týmový playlist na "domácí utkání" (sezona)

Dostaň zážitek pro svůj tým zase o něco dál během zápasů PHM Cupu! Vyber písničky které máte rádi a budete je slýchat i během zápasů, DJ zápasu je vám bude hrát do noty.  - tým si má možnost sestavit vlastní playlist ve službě Spotify (pozor podporována je jen tato platforma, nepouštíme písničky z youtube, mp3 z disku apd..)  - na všech uktáních na kterých bude tým uveden jako domácí bude hrát časoměřič právě z tohoto playlistu Platba pokrývá tuto službu na jednu sezonu 

2 500,00 Kč

Týmový Goalhorn (sezona)

Nic nepotěší víc než gól v síti soupeře a můžete ho vyšperkovat o výbuch radosti s vaším týmovým Goalhornem dle vašeho výběru. Na každý zápas budeme připraveni a časomřič pustí právě vaší oslavnou písničku po vstřeleném gólu. Platba pokrývá tyto služby na jednu sezonu 

3 000,00 Kč

Video záznam zápasu s komentářem

- Nahrajeme celé utkání přímo na stadioně - Komentátor přímo na místě bude "originálně" komentovat dění na ledě - Doplníme nahraný záznam o infografiku - Sestřiháme celý zápas - Vytvoříme sestřih branek (cca 4 min sestřih)

1 600,00 Kč