NAŠE STADIÓNY

Kde se hraje PHM Cup a jaká mají tyto stadiony specifika, jaké jsou adresy a jak se na stadionech parkuje, to vše najdete níže

ŠKODA ICERINK

Přetlucká 3422/23, Strašnice Praha 10 


PARKOVÁNÍ
Icerink disponuje svým vlastním bezplatným parkovištěm s kapacitou přes 70 automobilů. Vždy je možné najít nějaké místo. Možnost je parkovat i na ulici Přetlucká za zastávkou autobusu.

PROSÍME NEPARKUJTE NA MÍSTECH OZNAČENÝCH PRO INVALIDY A NIKDY NEPARKUJTE NA CHODNÍKU V PROSTORU KOLEM SCHODŮ


ŠATNY

Na stadióně funguje infosystem, který na recepci informuje o přidělené šatně, ty jsou rozlišené barvami. Zamknutí šatny se provádí zavřením dveří automaticky, odemyká se pomocí karty, která je vždy zvenku pověšená. 

NIKDY NEODNÁŠEJTE KARTU ZE STADIONU


LEDOVÁ PLOCHA

Většina zápasů se hraje na Žluté ledové ploše. 

VŽDY VSTUPUJEME NA LEDOVOU PLOCHU AŽ KDYŽ LEDAŘ ZCELA DOKONČÍ SVOU PRÁCI A HLAVNĚ AŽ V MOMENTĚ ZAČÁTKU PRONÁJMU LEDOVÉ PLOCHY

TIPSPORT ARENA

Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč


PARKOVÁNÍ

Tipsport Arena leží v zóně modré, tedy jen pro rezidenty v okolí jsou některé "hnědé" parkovací zóny.

Je možné parkovat buď na placeném parkovišti přímo vedle haly, doporučujeme však využít parkoviště umístěné o pár kroků dále, které je ve večerních hodinách zdarma. Viz obrázek.


ŠATNY

klíče od šatny vydává recepce stadionu. Vždy prosíme vraťte klíče zpět na recepci


PUKY

Kotouče jsou k dispozici v boxu časoměřičů, je třeba je vždy po rozbruslení vrátit zpět a nejlépe všechny. Pokud nějaké puky vyletí mimo hrací plochu, také je vracíme zpět do boxu časoměřičů.