Mimoňi zaplaví Ledeč

02.08.2017

HC Prague Mimons se budou hemžit na Ledečském ledě!

Poslední kousek do skládačky zapadl a WND Cup je kompletní. HC Prague Mimons jedou zkusit Ledečský led a ukázat svou hbytost a vytrvalost. 

Mimoňi jsou nový ambiciózní tým, který se objevil v loňské sezoně v pražský hokejových vodách. Ihned v první sezoně byl z učinkování v PLLH postup o skupinu výše. 

Tenhle tým umí vítězit a umí překvapit. Přesto to bude pro tento kádr premiéra v rámci akcí organizovaných Prague Hockey Masters.Mimoni avizují především snahu se pěkně rozhrát do sezony a zkusit si takový formát turnaje. Ale rozhodně jejich hra nebude podobná pohybům komiksových mimoňů a je třeba aby se každý soupeř měl na pozoru, co tito hokejový mimoni vymyslí za kulišárnu. 


Mimoni se budou především opírat o svou hvězdu v bráně Tomáše Grosse. Pokud dorazí i neprostupný obránce Vejmelka a střelec Václav Fišer bude tým velmi nebezpečný. Rozvahu  by mohl dodat zkušený Marek Petřík. Ale nechme se představit koho přiveze jeden z týmových vedoucí Martin Švančárek právě na tento turnaj. Sestavu brzy představíme, můžete se těšit, tak jako my z PHM se těšíme až uvidíme Mimoňe v akci! 

Více o HC Prague Mimons