Bandité rozstříleli Vlky i v improvizované sestavě

20.09.2018

Vlkům utekla druhá třetina konec. Novák (BDT) 4+1, Patton (BDT) opět pálil

Banditos hlásili chybějící hlavní opory z loňské sezony. Třeba Oslzla nebo Foret, Kozdělka a další ještě do zápasu nenastoupily. Přesto se našli jiní, kteří úvodní zápas dotáhli k výhře

Poprvé v soutěži Vlčí béčko proti týmu z "Original Six" tedy Banditům. Bandité v brance se Seidlem měli z počátku více ze hry. I když zápas byl v úvodu plný nepřesností a tak se ani Seidl ani na druhé straně Jíša příliš rozchytat nemohli. Větší prostor k útočným manévrům měli Bandité při prvním vyloučení Vlků. V přesilovce si tak nová posila Banditů Novák obkroužil branku a z mezikruhů nedal šanci Jíšovi. Bandité tak v přesilovce šli do vedení 1:0. Taimr v modrém dresu Vlků, se sice dostal v půli třetiny do dobré šance ale v stříleli mimo branku. Koncem první části znovu úřadovali Banditi. Kanaďan Patton našel Nováka na levém kruhu a ten poslal pod betonem Jíši a bandité šli do vedení o dvě.

Druhá část v úvodu byla spíše hrou ve středním pásmu a opět k zakončení se žádný hráč příliš nedostal. A tak právě proto hned druhý pokus na bránu Jíši skončil za jeho zády. Byl to Benetka, který dostal nahrávku od Filipa na pravý kruh a do pravého horního rohu dal třetí gól svého týmu. Na druhé straně Seidl opravdu příliš práce neměl a z klidu ho vyvedla blesková a vlastně překvapivá akce tři útočících hráčů Vlků. Ti se dostali do přečíslení a po ose Křížek, Schewchyk zakončoval Kučera. Wolves B tak snížili a mohli se vrátit do zápasu. Zřejmě tato euforie způsobila, že otevřeli zadní vrátka více. Celým hřištěm tak projel Novák a dal svou třetí branku a slavil hattrick. Neuběhla ani celá další minuta a další zářez na straně Banditů přidat Patton, kterému poslal nahrávku Rosler. Vlci se ani nevzpamatovali a za další minutku napřáhl od modré Novák a poslal krásnou šibenicí svůj tým do vedení již o pět branek. Vlci trochu konsolidovali slíly a snažili se zastavi příval branek. To se podařilo ale i tak bylo zřejmě jasné, že je po zápase. Sice se trefil za Vlky Bašík z prostoru mezi kruhy, ale sedmou branku po krásném "ťukecu" dal Patton mezi betony Jíši. Po dvou třetinách tak stav 7:2 pro Banditos

bandité naprosto uklidnění vysokým vedením do třetí třetiny nastoupili v klidu a to se jim vymstilo. Bašík totiž dostal kolmou nahrávku od Hlaváče a dostal se za obranu a v přesilovce dal gól na 3:7. Vlky tento gól nakopl a mohla být šance vrátit se do hry. Golis podpořil nadšení do vyrovnání gólem do pravého dolního rohu. Vlci měli chvíli momentum na své straně, ale chybou v rozehrávce se dali šanci nakombinovat gól pro dalšího hráče. Tichý se prosadil a opět poslal Bandity do vedení o čtyři branky. Tečkou zápasu byl další přesilovkový gól Filipa. Suma sumárum tedy 9:4 pro Bandity, kteří jdou minimálně do pondělí do čela tabulky.