Vyrovnaný zápas do samého konce vyrháli Wolfpack

10.07.2019

Zápas se vším všudy, oba týmy chtěly vyhrát. Hráči nabuzení, Wolfpack dokonce střídali brankaře. Nakonec Žraloci stíhací jízdu nedotáhli k remíze

Zápas začal velmi svižně na obou stranách byla cítit silná motivace. Žraloci měli již téměř kompletní celou sadu dresů, takže ladili, zatímco Vlčí tlupa měla kombinované světlé barvy. Dresy jsou ještě ve výrobě. Po třech minutách se popré prosadil mladíček Bláha, který poslal přímou střelu na brankaře Žraloků. Možná zastíněný výhled mu znemožnil dobře zasáhnout. Následoval záhy další gól Vořechovský se dostal do trháku a zakončil blafákem. Ostrý nástup do zápasu ze strany Wolfpack. Žraloci ale nenechali nic náhodě, Zelenka ukořistil kotouč a sám překonal prvního brankaře soupeře a na chvíli zastavil nápor Vlků. Hrálo se aktivně na obou stranách. Na další branku se nečekalo dlouho a dal jí Horký, který se dobře zorientoval před brankou a využil nabídnuté šance. Pak přišla mrazivá minuta pro Žraloky a nejvíce byl ze situace frustruvaný brankář "sharks", který důrazně upozornil beky že takto by to nešlo. Dostal gól po pěkné akci Šípa, s tím nemohl nic dělat jasná situace pro zkušeného hosta v dresu Wolfpack, ale následný gól možná šel trochu na vrub brankaře. Již to bylo 5 ku jedné pro Wolfpack. Ale do konce třetiny ještě pár branek obecenstvo a že bylo dá se říci plno za sklem v Ice Baru vidělo. A to ze strany mořských dravců. Bušek dvakrát zakončoval přesně a do konce třetiny ještě na 4:5 snížil Souček. Dramatická první třetina plná branek.

Druhá část zápasu byla na branky slabší, ale o to urputnější hokej byl vidět. Bylo vidět několik skvělých odebrání kotoučů, nebo párkrát zvonila tyč, ale branku dal jedinou v této fázi zápasu Němeček a poslal svůj tým opět o dvě branky dopředu. 6:4 po dvou třetinách pro Vlčí smečku.

Třetí třetina byla tedy šancí pro Žraloky začít a dotáhnout se na soupeře, ale nevyšlo jim to dobře vstup do závěrečné části byl slabší a Bláha využil své hbitosti a dal další branku. Pak ale přišla šance pro Žraloky ti měli možnost v přesilovce za nedovolené bránění Zamrazila korigovat, ale dvakrát byl střelec Žraloků u levé tyčky golmana Pařízka ale nedokázal si srovnat kotouč aby ho překonal, Wolfpack tak odolali a přesilovku přečkali. Povzbuzení jim tak přineslo další sílu na vstřelení dalšího gólu. Němeček dal již na 8:4 a vypadalo to že je rozhodnuto. Ale pozor Najednou se začaly dít na ledě věci. Žraloci se semkli a začali šlapat naplno. Tři minuty před koncem se prosazuje Koš. Ihned po buly využili chybu obránců Wolfpacků Čespivo s Fabiánem a ten snížil již na 6:8. Schylovalo se k dramatu. Čapek režíroval dobře honbu za vyrovnáním a sám se prosadil nádhernou střelou a snížil na rozdíl jediné branky. Žraloci již spřádali plány jak vyrovnat, poslali to nejlepší co měli, ale přílišná snaha vyústila v zákrok, který rozhočí odpískal a poslal tak Žraloky do čtyř hráčů. To již příliš času nezbývalo a ještě se vhazovalo v obraném pásmu Žraloků. Alespoň mohli beztrestně vyhazovat a dojíždět kotouče, to byla strategia, která sice přinesla šanci, ale ne vyrovnávací gól. Skvělý zápas se super finišem. Tyto dva týmy mají možnost si zahrát v sezoně pěkné zápasy.