Týmy které opouští ligu

31.08.2022

Velké změny ve složení týmu v PHM Cupu pro sezonu 22-23. A v tomto článku se dozvíte více detailů kdo ligu opouští.


Šampióni končí!

Velkým překvapením je že v sezoně 22-23 budou chybět hned dva obhájci titulu ze sezony 21-22. 
Vítěz Top divize a zároveň čtyřnásobní vítězové PHM Cupu a jeden z "original six" týmů chybí. Po 5ti sezonách tak v nadcházejícím ročníku neuvidíme 
HOKEJOVÉ TRÉNINKY PRAHA

Další smutnou zprávu obdrželo vedení PHM těsně před startem sezonu. A to také od tradičního účastníka trojnásobného medailisty a dokonce vítěze PHM Cupu ze sezonu 21-22 v divizi Klasik. Tým nemá dostatek hráčů kteří jsou ochotni platit vyšší ceny za zápas a tak po čtyřech letech končí sympaťáci 
HC PRAGUE MIMONS

I z Hobby divize nepokračují šampioni. Tým který jasně ovládl tuto divizi oznámil že v nadcházející sezoně raději nebude pokračovat pro velké obavy, že by mohl být problém s docházkou do zápasů. 
HC BALETKY

Je nám to moc líto, především u HTP a Mimoňů, protože tyto týmy jednak přinášely do ligy skvělé hráče a jsou s námi dlouho, je to škoda. Ale důvodům rozumíme a každý vedoucí týmu má nárok tým nepostavit do soutěže když se bojí, že by musel sezonu dotovat, nebo by mu nízká základna dělala každý týden problémy 
U Baletek nás také mrzí, že končí po vyhraném titulu, ale respektujeme jejich volbu - Komentuje vedení PHM

Top týmy odchází nebo zcela končí!

Tým z Top divize se kterým se v nadcházející sezoně neuvidíme bohužel odchází z důvodu ne plné spokojenosti se soutěží a dále protože tým hraje ještě další soutěž oznámil konec v PHM Cupu ihned po skončení ročníku. Skvělý tým který hrál jeden z nejlepších hokejů v lize tedy nebude pokračovat. Loučíme se tak s:
HC ŠNECI ŘÍČANY

Tým který také hrál perfektní hokej, plný individualit, které ukazovali opravdové hokejové dovednosti končí v lize. Tým prošel velkou proměnou a jádro které bylo v předchozích ročnících pevné, již tak pevné nebylo a proto tým oznámil svůj konec po sezoně 22-23. Škoda tým s krásnými dresy a jak bylo řečeno se skvělými hokejisty končí:
PRAGUE SUPERBOYS

Tradiční účastníci nebudou pokračovat

První tým který bude chybět v lize z již tradičních účastníků je tým s ikonickými pivními dresy. Tým který v lize působil již 5 sezon díky úzké základně raději oznámil svůj konec a hráči se přidají do jiných týmů. Bohužel liga ztrácí sympaťáky z týmu:
DRINK TEAM

Další tým který byl již tradičním, dokonce se během sezon rozrostl na A a B tým, opravdu plný skvělých individualit s krásnými dresy a skvělou propagací a obsahem na sociálních sítích odchází hrát zpět do Mělníka, místní soutěž. 
Končí nám tak nebezpeční:
HC ŽRALOCI

Sen si splnili a byli rádi za účast. Ale po jedné sezoně se loučí tým, který sice nezískal v předchozí sezoně ani výhru, přesto si užíval soutěž naplno. Loučíme se tak s ikonickými: 
HC LENOCHODI

Přerod týmu

Zdražení zápasů způsobilo že hned ve dvou tradičních týmech se schylovalo k úplnému konci. Jak A tým tak B tým Vlků oznámil původně úplný konec před sezonou 22-23. Přesto se ale došlo k dohodě, že týmy se sloučí do jednoho a tak tedy budou nakonec Vlci pokračovat a liga tak nepřijde o několikanásobné medailisty a další tradiční tým. 
HC PRAGUE WOLVES A
HC PRAGUE WOLVES B