Tým#8 PHM Cupu'18: HC Domynos

10.09.2017

V seriálu Týmy PHM Cupu'18 budeme postupně představovat jednotlivé týmy přihlášené do soutěže.   

Z první skupiny PLLH přichází ukázat svou týmovou souhru HC Domynos. Zařazují se tak mezi silné celky PHM Cupu'18 a určitě budou aspiranty ne jen na Play-Off ale na velký úspěch v celé soutěži. 

V loňské sezoně, ve velmi vyrovnané a silné první skupině Pražské Ligy Ledního Hokeje, zvládli Domynos získat šesté místo přímo ve středu tabulky. Průměr vstřelných branek 4,18 a obdržených 4,41 v silné první skupině je skvělý úspěch a myslíme, že diváci kteří na Domynos zavítají uvidí mnoho kársných gólů.


Domynos se opírají o skvělého Marka Neumanna v brankovišti, těšíme se na jeho věhlasné výkony. Určitě bude mít v lize konkurenci, skvělé golmany má i Lenovo, Roosters nebo HTP se Lvem, přesto očekáváme, že o tomto chlapíkovi ještě uslyšíme.

Tomáš Vlček je zase jasným dirigentem obrané hry a útok Domynos táhne příkladný lídr Marek Borovský. 

Jako jednotlivci jsme mocní, jako tým nepřemožitelní..hlásí moto týmu HC Domynos

Lukáš Tůma vede tento tým již několik sezon a velmi úspěšně. Tým je stabilně na vysokých příčkách jak v lize tak v turnajích. Již od roku 2009 tento tým funguje na přažských ledech a Prague Hockey Masters se na tento klub těší a hrdě ho vítají do soutěže.

HC Domynos  nastoupí v PHM Cup'18 v Kvalifikační fázi ve Skupině B. Soupeřem jim budou HC Rex Bohemia, HC Banditos a Projektový Ústav

Detail týmu