Týden číslo 2 skupinové fáze - shrnutí

28.01.2018

Červená skupina

Roosters potvrzují své statistiky a nejlépe bránící tým se opět ukázal v nejlepším světle. Zápas Roosters proti Domynos přinesl první nulu v PHM Cupu. Roosters tak přehráli silné Domynos 5:0. Zatím nejrychlejší zápas v PHM Cupu, oba týmy hrály velmi pohledně. Jen Novák v brance Kohoutů nepřekonatelný. Roosters v zápase přišli o svého klíčového obránce který se po úspěšné útočné akci zranil v oblasti zad, brzy přineseme podorobnosti o zdravotním stavu. Domynos předvedli nové dresy, modrá varianta vypadá suprově, bohužel pro ně, pokřtěny byly porážkou. 

Roosters tak vedou se třemi body, Domynos třetí příčka a HTP zatím nezasáhly do bojů

Modrá skupina

Mimoni nenechali po úvodní remíze s Gladiátory nic náhodně a zařadili do sestavy opět své hvězdy z kvalifikační fáze a tato sázka na střeleckou kvalitu jim přinesla vítězství proti Rex. Hrdel pomohl výrazně osmi góly a duo Fišer Hrdel hraje opravdu prim! Rex zahrál pěkné utkání poprvé se předvedl Klečka a ukázal, že s ním v týmu je šance na postup. Gross v brance Mimoňůzachytal a dovedl tak tým k vítězství. Na druhé straně musel Rex akvizovat Berounského zkušeného slovenského brankaře, který se snažil a chytal krásně, ale Hrdel prostě ví kam střílet. 

Mimoni tak 4 body vedou tabulku, Gladiátor bod na druhém místě a Rex zatím třetí příčka bez bodu

Černá skupina

Drink Team si sliboval v dalším zápase zlepšení výkonů. Drink Team se konečně sešel v plném složení ale nastartovaní Bandité jim vystavili stopku. Nově zapracovaní tahouni Banditů si užili útočné manévry. Němeček potvrzuje skvělá čísla a chytal perfektně v brance Banditů. V černé skupině je zřejmě jasný favorit na prvenství Banditos 

Bandité vedou a jen o skóre se dělí o druhou a třetí příčku Drink Team s Pukem


Bílá skupina

Lev sice v první zápase doslova deklasoval Lenovo ale v druhém utkání překvapivě padl s Projekťáky z Ústavu. Ústav poslední zápasy zvládá závěry a i v tomto zápase se v závěru prosadil střelec Projekťáku Šíp a rozhodl o jednogólovém vítězství v poslední minutě. Lev přišel o tahouna, robustního Smutka již v začátku i to mohlo ovlivnit herní projev. Opět jsme sledovali zvláštní situaci trenér Fanklubu Urban nastoupil za svůj "mateřský" klub Projekťák a tak vlastně hrál proti svým, slavil výhru však decentně. 

Ústav vede skupinu díky lepšímu vzájemnému zápasu se Lvem, třetí jsou zatí, Lenováci


Příští týden