Třetí týden skupinové fáze - shrnutí

03.02.2018

Červená skupina

Poprvé do skupiny naskočily Hokejové Tréninky a odehrály velmi vyrovananéutkání s Roosters.Ti dokonce vedli celé dvě třetiny 2:0 a Tréninky tak otáčely zápas až v samotném závěru. V této jediné skupině nemají týmy odehráno stejně zápasů, první zápas se totiž bude hrát až v dohrávce koncem února. I tak podoba tabulky naznačuje, že zapnout musí Domynos a Roosters se zřejmě poperou v odvetách o první příčku s HTP

Sumář výsledků minulého týdne

Modrá skupina

Gladiátoři dokázali po úvodní remíze s Mimoni vyzrát na Rex. Zápas z obou stran kvalitní. Gladiátory podržel golman Irbe. Předvedl se suprově hrající Ussov a opět opora Zverev. Rexu se nedaří střelecky a stále hledají optimální oporu do brankoviště.

Tabulka je po prvním kole tak zatím hezky vyrovnaná, všichni mají šance, bude to zajímavé v odvetných soubojích

Bílá skupina

Lenovo muselo po úvodním debakl zabrat, ale nevyšlo to proti Projekťáku. Ti sehráli v den kdy slavili narozeniny svého vedoucího Psoty super zápas a především díky rychlé první třetině a potenci Haloty s Šípem dotáhli zápas do vítězství a bylo to jejich druhé ve skupině.

Černá skupina

První vítězství pro Drink Team ale také první vyrovnaný zápas pro PUK. Opravdu těsný zápas nakonec přetáhl misku vah na stranu Drink Teamu. Bandité, jsou ve skupině výkonnostně odskočení, ale za nimi bude zřejmě velký boj v odvetě o druhé postupové místo do Play Off jsme zvědaví