TOP divize: základní část je ukončena

10.07.2020

Byla to dlouhá sezóna od září do téměř půlky června se hrály zápasy základní části. Liga zvládla i koronakrizi a zdárně je základní část u konce. Jménem organizátorů děkujeme všem účastníkům a gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům.


Konečná podoba tabulky TOP divize po základní části 

Po třech letech je poprvé na špici také někdo jiný v elitní divizi než Hokejové Tréninky Praha. Elite získal královskou trofej a vyhrál základní část. HTP ale ukázalo svou sílu a opět dominovalo v průběhu celé sezóny. Intelsol si brousí také zuby na pohár a ze třetí příčky nemají borci vůbec špatnou pozici a jejich výkony byly skvělé. Silnou čtyřku uazvírají kompaktní a nevyzpytatelní Domynos. 
Roosters po základní části pátí, konec soutěže byl slabší, přesto jsou také pasování na favorita soutěže, minálně je vidíme na medailové umístění, nebo to bude opět čtvrté místo jako zatím v každé sezoně? Vlci obhajují bronzové medaile. Hrají skvělý hokej a určitě se poperou o medaile znovu. Superheroes, ti původně chtěli hrát Klasik divizi, přesto nakonec slaví velký úspěch a jdou do Playoff. Hokejové Tréninky.CZ, některé zápasy jim nevyšly dle představ, ale nakonec jsou v osmičce která zaručuje postup, uvidíme zda překvapí.

Mimo osmičku se ocitli Sršni, kteří ke ke konci soutěže nabrali skvělé tempo. Přírodověda měla na začátku ligy trochu horší výkony, nakonec ale trápili jednoho soupeře za druhým a složili nebezpečné mužstvo. Lev je asi největší zklamání sezony, sice dokázali porazit HTP, ale jinak prohráli co se dalo druhá nejhorší obrana ligy. Tornádo se potýkalo v sezoně se změnami v týmu a tak tento dříve kompaktní celek nesehrál svou nejlepší sezonu. Jokers se stmelil, začali chodit stabilní hráči a hráli dobrý hokej i s velmi kvalitními soupeři, zanechali dobrý dojem i když jim patří poslední místo.