Termíny pro série Playoff a finálové zápasy jsou již známé

07.03.2022

Sezóna jistě spěje ke svému vrcholu! Máme za sebou již téměř 80% zápasů základní části ve všech třech divizích PHM Cupu a zde jsou první informace o  plánovaném průběhu Playoff 

Situace vypadá, že nám snad cestu k dohrání letos Covid už nepřekazí, tak snad to nepokazí ani ten ruský psychopat.

Plánujeme odehrát tedy Playoffs dle původního návrhu. Ve všech divizích postupuje 8 týmů do čtvrtfinálových sérií hraných na dva zápasy, vítězné týmy jdou do semifinálové série, která se také hraje na dva zápasy. Poražení semifinalisté si zahrají jeden velký zápas o bronzové medaile a vítězné týmy semifinálových sérií jdou do zápasu o PHM Cup (opět jeden dlouhý zápas)

více najdete v našich propozicích.

V sekci https://www.phmcup.cz/vysledky-2021/ můžete sledovat a najít rozpis jednotlivých sérií. Především týmy a jejich hráči, kteří si brousí zuby na zápasy o medaile by si měli opravdu všechny rozhodující zápasy dát již nyní do kalendáře.

Organizaci Prague Hockey Masters čeká tak velmi náročný květen. Veškeré playoff zápasy určitě budou sledovány a bude důležité zajistit skvělý servis a hlavně rychlé reakce, vyhodnocovat postupující. Zároveň budeme opět chystat velkolepé "finálové zápasy". Slavnostní show, nástupy, infografiky, videozáznamy, již nyní tvoříme medaile, chystáme dary a těšíme se, že další hráči zažijí to, co možná ještě nikdy v životě, neměli šanci zažít.

Finálové zápasy (tedy bronzové i finále o PHM Cup) budou skvělé zážitky, ale budou to nákladné akce, jak organizačně tak finančně. Je to však vrchol sezony a my se pokusíme dát těm nejlepším tyto zápasy jako odměnu. Proto prosíme již nyní v předstihu plánujte své osobní aktivity tak, ať svému týmu nechybí ti nejlepší v rozhodujících chvílích. Celkem budeme chystat 9 velkých zápasů. První dohraje Hobby divize, vítěz dostane PHM Cup pouze jako propůjčený. Druhý kdo se pak s PHM Cupem "polaská" bude vítěz Klasik divize, který ho však další den předá vítězi Top divize u kterého zůstane až do další sezony.

Těšíme se na Playoff a doufáme, že pro všechny bude tato fáze skvělým zážitkem a to i když se třeba postup nepodaří!

Rozpis Hobby divize:

Bronzový zápas: 18/5/2022

Zápas o PHM Cup: 22/05/2022

Rozpis Klasik divize:

Bronzový zápas: 25/5/2022

Zápas o PHM Cup: 27/05/2022

Rozpis Top divize:

Bronzový zápas: 26/5/2022

Zápas o PHM Cup: 29/05/2022


Aktuální pořadí v jednotlivých divizích k datu 7.3.2022