Superhrdinové zastavili Lvy precizní hrou

02.10.2019

Kriesman hattrick (SHS) / Šíp 2 branky (LEV)

Napínavý zápas, lekce z efektivity pro Lev. Superheroes uměli potrestat jejich chyby a tak si připsali další výhru v PHM Cupu

Úvod zápasu vyšel Superheroes náramně, vlétli do něj bleskově a vedli rychle dva góly. První branka byla darována chybou obránce a tak mohl sám zakončovat Lindauer. Další branku přidali Hrdinové když krásnou kolmicí vysunuli výborného Kriesmana a ten zavěsil. Lev měl šance, skvěle připravoval pozice Toma, ale Grosse nemohl překonat ani Mihál ani Urban. Naopak další gól přidal Pross Sport ale neplatil. Hráč totiž nebyl v zápise a dle regulí PHM tak hráč musel opustit zápas. To trochu pošramotilo zatím dobrou náladu Superheroes a Lev se trochu osmělil. Ale přesilovku nevyužil a naopak ve vlastním oslabení dostal gól těsně před koncem první části. 


Tahounem v zápase byl pro Lev Šíp ten dokázal, že stačí máknout a gól se dá dát i tak skvělému brankaři jako je Gross. Dal hned dva a snížil na 2:3. Lev měl více ze hry v této fázi, ale nemohoucnost ostatních střelců se jasně podepsala na tom že skóre se hýbalo jen na druhé straně. Opět Kriesman využil svou šanci a prostřelil po zemi Pazderu. 


Lev ve velké snaze o vyrovnání zapomínal na zadní vrátka a Superheroes hráli naprosto jednoduše a především efektivně opět kolmice a na jejím konci Hurda a Hrdinové opět odskakují. Přesilovka ale přinesla konečně úspěch i Lvu. Horký se ve svém oblíbeném místě před brankou dobře zorientoval a dotlačil puk za záda Grosse. Opět jen o dva  góly, ale ne na dlouho Kriesman dovršil hattrick. Bylo to opět pohodlné vedení pro Superheroes. Lev sice hodně zrychlil, přitvrdil, ale nebylo z toho nic více než jen snížení Mihála a minutu před koncem Urbana. Závěrečné powerplay přestáli hráči Superheroes bez úhony a zaslouženě si tak připsali výhru v důležitém souboji. 


BAUER HVĚZDY UTKÁNÍ