Summer Challenge 2021

01.06.2021

Koronavirus nám ukončil sezonu PHM Cupu 20-21 bez jasného vítěze a sezona byla nedokončena. Přesto je tu Summer Challenge.

Hokej je povolen až na nadcházející letní měsíce a doufejme, že již vše vydrží v tomto režimu. Nyní má Prague Hockey Masters tzv "letní ledy", které musí využít a naplnit co možná nejvíce. Sezona PHM Cupu totiž nezajstila dostatečné příjmy aby letní ledy mohly zůstat alespoň z části nevyužité. Je třeba ledy využít co nejvíce a proto představujeme letní výzvu a boj o Pohár letní Prahy! 


Systém otevřeného turnaje

Jakýkoli tým může hrát v této soutěži, ať je z organizace PHM Cupu nebo z jiných soutěží nebo i z jiných zemí a měst. Nejblíže bude mít výhře "papírově" ten tým, který se přihlásí do co nejvíce zápasů v rámci Summer Challenge. Ale nejvíce odehraných zápasů nic nezaručuje, samozřejmě budou důležité výsledky. 

 PHM chce ocenit právě ty týmy, které nejvíce pomohou soutěži ve využití ledů. Tedy kdo se přihlásí na nejvíce zápasů má šanci logicky nasbírat nejvíce bodů. 

PHM bude losovat týmy neurčeným klíčem. Tedy může se stát že 2 zápasy tým sehraje proti týmu z Hobby divize, jeden proti Top divizi jeden proti týmu PLLH a jeden třeba mezistátní zápas (ano přijedou i zahraniční "turisté") některý zápas bude proti výběru různých hráčů z různých týmů apd.. 

vítězství 2 body

remíza 1 bod

prohra 0 bodů

Týmy které se umístí na nejvyšších příčkách si zahrají finálový zápas z dílny PHM se vším všudy!


Co je ve hře?

Bauer Hockey Czech samozřejmě dodává vouchery v hodnotě 500 CZK pro každého nejlepšího hráče utkání

Pohár bude čekat pro šampióna Summer Challenge a oceníme i dalšími drobnými dary! 


HRACÍ DNY a časy * 

Pondělí - 19:30 a 21:00

Středa - 19:30 a 21:00

Čtvrtek - 19:00 a 20:30 

Neděle - 15:30, 17:00 a 18:30 

*některé "speciální" např: mezinárodní zápasy jsou naplánovány i na jiné dny

Kdo může nastoupit

Nastoupit může kdokoli i hráč který není registrovaný v organizaci PHM. Dokonce může hráč nastoupit i za více týmů. Opravdu chceme ocenit naopak každého kdo na ledy bude chodit a tím pádem pomůže naši organizaci v naplnění ledů. Samozřejme důsledně bude organizace PHM dodržovat všechna platná nařízení v souvislosti s opatřeními proti šíření nemoci covid. 


Těšíme se na vás a děkujeme všem těm, kteří se budou účastnit.

Bude to super léto na ledu!