Smrští ve třetí třetině Lvi smetli Lenovo

18.01.2018

Slovenský rychlík Mihál pálil ostrými i Slavík ze Lva skvělý zápas. Lenovo odešlo fyzicky ani návrat Lassiga nepomohl

Zápas začal svižně a oba týmy vlétli do skupinové fáze s nadšením. Lev dal první branku Mihál, kterému zápas vyšel otevíral skóre. Druhou branku přidal trenér Lvů Urban. Do sestavy Lenova se vrátil po dlouhé absenci v PHM Cupu Lassig, šikovné ruce mu pomohly k snížení na 1:2 na konci druhé třetiny

Druhá fáze byla velmi opatrná z obou stran, v úvodu se urputně bránilo a co prošlo na branku pochytali oba skvělí brankaři. Seidl v brance Lva, ten měl méně ale přeci jen méně práce, než Milata, ten byl zasypán hodně pokusy především ke konci třetiny, nakonec se musel sklonit před spoluprací Křivského se Slavíkem který ho prostřelil. Po dvou třetinách tak byl stav těsný 3:1 pro Lva.

Do poslední třetiny jakoby nastoupilo úplně jiné Lenovo, bez síly a rychlosti a najednou Lvi byli všude první. Chytli slinu a začali si posílat kotouče přímo do hokejek. Stáel více unavovali Lenovo v obrané třetině a začala nevídaná kanonáda. Slavík dal dvě branky, Mihál uzavřel hattrick a navíc přidal další dva, Urban také hattrick a první branku dal Hudler a Hrstka. Nakonec se trefil i Vítovec, který předtím spálil obrovské šance. Lenovo bylo zralé na ručník i když mělo dva úspěšné pokusy, které skončily za Seidlovými zády. Jmenovitě Jungmann, byl ten který dokázal najít recept a vytáhnout trochu Lenovo z mizérie třetí třetiny.

Zápas do začátku třetiny velmi vyrovnaný nakonec skončil jednoznačnou výhrou Lva! Cesta do Play off ale ještě není jasná a ani pro žádný tým uzavřená! Tento zápas přilákal do ochozů mnoho diváků, jsme za to rádi a děkujeme, taková gólová nadílka se musela určitě líbit, pokud tedy nebyla většina návštěvníků příznivci Lenova.