Shrnutí týdne: Týden 7 PHM Cup 19

04.11.2018

Týden vysokých vítězství. Střelecké manévry snad v každému utkání. Premiérová branka dívky v PHM Cupu v celé historii. Velký příspěvek Bartka v utkání a nejrychlejší gól soutěže v podání Roosters! 

Hned na úvodu týdne se potkali Mimoni a HTP. Každý čekal bitvu o každý kus ledu, ale HTP měly od počátku navrch. Tlustý, Bartek a Plaček byli k nezastavení a Mimoni s většinou ryzích amatérů v sestavě prohráli vysoko.
Domynos po skvělé výhře v minulém kole podlehli skvěle bruslícím Běrkut. Byl to napínavý zápas a opět se ukazuje že Dunchanka, Koněv a Sidorov budou velcí tahouni. Do hry se vrátil v dresu Domynos Borovský a opět předváděl krásné kousky.
Lenovo jasně přehrálo Jokers, kteří otevírali příliš vrátka vzadu a střelec Lassig řádil opět naplno. Jokers ale už ladí svou stabilnější sestavu a vše může být v další fázi zcela jinak.
Obrat jako z pohádky zažil Projektový Ústav když se vrátil do zápasu kdy prohrával s Banditos již 4:0. K obratu velel Urban ale i Hužvárová, která dala svůj první gól v ročníku.
Lev Praha je v krizi a toho naprosto dokonale využili Roosters. Těm se zatím také nedařilo ale tímto vysokým vítězstvím je vše zapomenuto. Skvěle zapracovaný Skácel do sestavy Kohoutů se zdá být velkým esem do dalších zápasů.
Gastoni nenechali nikoho na pochybách, že umí dávat branky. Béčko Vlků tak dostalo vysoký příděl na závěr týdne. 

Na závěr týdne se ještě konala skvělá akce pro rodiny a přátele. Každý kdo chtěl si mohl přijít zabruslit, zastřílet popovídat a užít si led bez napětí hokeje. A tak jsme rádi že se akce povedla.. 


HIGHLIGHITY TÝDNE

Hráč Týdne

Martin Bartek

Aktuální pořadí hvězd zápasů najdete zde

Co je nového?

- Do Prahy přijedou opět Kanadské týmy - už ladíme termíny - brzy přineseme informace

- Některé týmy mají hotovou Kvalifikační fázi PHM Cupu - jejich výsledky zpracujeme a připravíme informace o dalším rozlosování

- Pořádali jsme volný led pro všechny rodiny, kamarády apd.. V podobných akcích budeme pokračovat