Shrnutí týdne PHM Cup - 21.11.2025
Máme za sebou třetí listopadový týden, který nabídl menší porci zápasů. V neděli se tentokrát nehrálo a ani v pondělí kvůli státnímu svátku. Do akce se tak týmy dostaly až v úterý, středu a čtvrtek. Během těchto tří dnů stihl PHM Cup nabídnout dostatek hokeje, zajímavých výsledků i momentů, které ovlivnily dění v jednotlivých divizí.
HOBBY divize
Tabulka se během zkráceného hracího týdne příliš nezměnila a většina zápasů skončila jednoznačnými výsledky. Jediný vyrovnaný zápas se odehrál ve středu na SPM aréně, kdy hráči PHT Dragons dokázali v poslední třetině utkání otočit zápas ve svůj prospěch.
KLASIK divize
Oba týmy HC Ducks si připsaly klidná vítězství, která jim zajistila důležité body bez větších komplikací. Ve velmi vyrovnané bitvě se nakonec podařilo uspět týmu HC Gladiators, který dokázal ustát tlak hostujícího týmu v závěrečných minutách utkání.
SPORT divize
Jediný zápas ve Sport divizi se odehrál ve středu na Icerinku, kde tým HC Fešáci opět potvrdil roli favorita a odnesl si výhru 5:2! Po dvou gólech se trefili Jaroslav Volmut a Róbert Olejník. Příští hrací týden nás čekají hned 4 zápasy, tak se máte na co těšit!
SUPER divize
Super divize nabídla tento týden několik zajímavých momentů. Poprvé v sezóně prohráli Hokejové tréninky.cz! Matěj Merenus z Roosters zazářil 7 body a výrazně pomohl svému týmu k vítězství. Velký výkon předvedl také Martin Kundrát z HC Soldiers, který se také prosadil 7 body a přispěl k vysoké výhře svého týmu 9:3! Divoké utkání se odehrálo mezi týmy HC Prague Wolves a HC Domynos Praha, kdy se Matyášovi Vostrému podařilo vstřelit branku necelou minutu před koncem, čímž utkání rozhodl a přinesl týmu HC Domynos Praha cenné vítězství!

















