Rex bere body! Bandité se snažili ale marně

03.11.2017

Němeček se snažil zabránit prohře, ale nestačilo. Erbrt dva góly a Rex potvrzuje formu

Super utkání v pěkném tempu. Bandité překvapili velmi dobrou hrou a snahou o to urvat body. Dokonce vedli, ale zkušenost Rex a forma byla rozhodující.

Již před začátkem utkání si rozsekl ret hráčů Banditos při rozbruslení a tak byla trochu obava ze smolného utkání.

A štěstí stálo tak ihned od počátku více při Rexu. První gól vstřelil Erbrt po dorážce. Důraz Rexe se vyplatil

Vedení Rexe však netrvalo dlouho, ti se dočkali vyrovnání. Procházka aktivně vystřelil ale zblokovaná střela si nenašla cestu do brány. Našla si však hráče J.J který a dorazil důrazně za záda brankaře Rex Bohemia. Bylo srovnáno. Po zbytek třetiny jsme sledovali super hokej nahoru a dolu, ale bez gólu. Golmani ukázali skvělé zákroky. Především Nemeček, který se hodně zapotil. Rex byl více aktivní

Další dějství začalo přesilovkou Rexe. Ale v zápětí se hrálo čtyři na čtyři. žádná velká šance však z této situace nevyústila. Byl to spíše opatrný hokej. Dobrá práce obránců, skvělý pozorný výkon obou golmanů. Vypadalo to, že snad skončí druhá třetina bez branek. Ale dvě minutky před koncem třetiny se prosadili Banditos. Opět dorážka z předbrankového prostor. Patton potvrdil pozici nejlepšího střelce a dorazil tak pokus Minaříka za záda Havla v brance Rexe. Bandité vedli 2:1. Rex si uvědomil vážnost situace.

Filipoviču nahrávku tak využil Pavlas a vyrovnal. Smolný gól pro Němečka, přesto právoplatný. Půlminuty po vedoucí brance Banditů bylo tedy srovnáno. Oslabení 5 na 3 Bandité v závěru třetiny přežili, ubránili poctivě Rexe a šlo se na přestávku.

Poslední fáze hry opět pokračovala přesilovak soupeře, ale nevužitá. Rex započal akci ve vlastním pásmu Filipovič poslal dlouhý pas na Erbrta ten krásně vymíchal golmana a proměnil na 3:2.

Došlo k několika výměnám názorů. Zápas byl těsný a šlo o body. Především Bandité chtěli získat první zápis v kolonce bodů.

Erbrta pěkně nabudil gól, ihned pláchl obráncům Banditů znovu zkoušel důvtipnou kličku, ale Němeček byl proti. Stav zůstával těsný 3:2 pro Rexe. Hra se začalo logicky koncem utkání otevírat. Bandité museli vstřelit gól a Rex využíval mezery v obraně. Minutu před koncem dokonce sáhli k odvolání golmana. Němeček tak pustil místo šestému hráči. Bandité ohrozili dokonce tak, že brankář Rexe Havel musel vyhlavičkovat zázračně kotouč. A udělal to tak fikaně že poslal do steče na prázdnou bránu Arkhipova.

Super a napínavé utkání v Leňanech! Několik diváků, no klasický PHM Cup! Děkujeme všem