Remíza Banditů s PUKem zamotává postupové šance

12.02.2018

PUK makal jako nikdy předtím. Rychtařík válel, Bálek chytal nad očekávání. Bandité vděční za Oslzlu a Nemeček (G) přidal asistenci!

Překvapivě rychlý a důrazný zápas a nesmírně vyrovnaný boj. PUK zapnul motor v posledním možném zápase a sehrál skvělé utkání. Bandité chtěli vyhrát, ale střelný prach vystřelili v minulých zápasech a taktika PUKu byla propracovaná.

První třetina

Od úvodu utkání bylo cítit, že to nebude stejný zápas jako jsme byli zvyklí vídat v utkáních PUKu. Ti složili silnou sestavu a hned od úvodu prověřovali Němečka. Aktivní byl Vlček a dělal problémy zadákům Banditů. Přesto po jeho ztrátě se poprvé prosadili útočníci Banditů. Oslzla, kanonýr nezaváhal v nabídnuté šanci sám před Bálkem. PUK však hrál velmi aktivně v první třetině zasypal branku Banditů celkem 14ti pokusy a Bálek v brance PUKu čelil jen pěti pokusům. Němeček však zachytal, nedosáhl pouze na jednu střelu s přehledem hrajícího Rychtaříka. Ten vyrovnal na 1:1. Do konce třetiny jsme viděli ještě jednou vlnit se síť opět za Bálkem, který neměl šanci se příliš rozchytat a kapituloval po kombinaci J.J se zakončujícím Vezlerem. Po třetině tedy vedli Bandité

Druhá třetina

Druhá část přinesla hned z kraje vyrovnání Vlček využil opět dobré práce zkušeného Rychtaříka a bylo opět veselo v bílém sektoru. Bandité ale dokázali velmi dobře využívat své smrtící protiútoky do levého horního roku poslal krásně Foret. Celá akce byla založená brankařem Němečkem, Oslzla jen zrychlil Foreta a ten zakončil. PUK ale ve zlomovém momentu utkání dokázal velmi rychle využít nabídnutou přesilovku. Za hákování šel na trestnou J.J. a Rychtařík potrestal jeho faul gólem opět stav vyrovnaný 3:3. Bandité hráli s vědomím postupu a tak hráli klidně a počkali si na další šance. Ke konci třetiny již zasypávali golmana PUKu mnoha nebezpečnými pokusy. A Bálek si neporadil nejprve s dobře mířeným švihem J.J, který odčinil vyloučení a za chvíli se opět blýskl ostrostřelec Oslzla. Vedení o dva góly pro Bandity a zazněla druhá siréna.

Třetí třetina

I když Bandité začali hrát více aktivně v této části hry a měli jako v jediné části hry střeleckou převahu, rozchytal se ke skvělému výkonu Bálek a držel tak svůj tým ve hře. A když ještě dlouhovlasý Sydorik dal gól na 4:5 začalo se dít na ledě opravdové drama. Boj o každý kousek ledu, důrazné střety a pořádná chuť po brance. Pět minut před koncem se podařilo PUKu vyrovnat. Vlček se prosadil z prostoru z mezikruží. Tímto gólem získal víru a touhu se poprat o všechny body ve zbytku týmu. PUK to zkoušel ze všech možných stran v závěru, ale Němeček byl proti a vystavil jasnou stopku a když se ani Oslzlovi nepodařilo z posledního průniku překonat na druhé straně brankaře PUKu bylo hotovo a jasné, že zápas skončil dělbou bodů. PUK tak poprvé boduje, Bandité poprvé ztrácí po šňůře třech vítězství.