První tým PHM CUP’17: HOKEJOVÉ TRÉNINKY PRAHA

24.04.2017

Ukázka špičkového hokeje. Přesnost, rychlost, efektivita, to jsou praví šampiópni!

HTP ukázaly většině soupeřů jak se hraje hokej na vysoké úrovni. V základní fázi turnaje se staraly o dobré výkony dvě vyrovnané formace, ale v playoff zatopily pod kotlem HTP se všemi svými hvězdami. Dva zápasy v playoff se skóre 20:6 byla velká lekce pro soupeře. Tým se nejen mohl opřít o tvořivé hráče a pevnou obranu, ale v brankovišti měl doslova zeď. Dokonale sestavený tým pro velké zápasy a titul tak patří zaslouženě Tréninkům! 

V modrých dresech HTP se předvedlo celkem 26 hráčů jako jediný tým nestřídal na pozici brankaře a celý turnaj zachytal perfektní, mladičký Nikita Kalašnikov (dosáhl na průměr 3,16). Před skvělým brankařem hrála neméně skvělá obrana, kde jsou pilíři Gondek, Poloch a Bašus. A pokud se bavíme o HTP, jedno je jasné, v útočném pásmu to byla kvalita hodná troufneme si napsat extraligy. Jiří Tlustý se zkušenostmi z NHL, mladičký reprezentant Michnáč nebo skvělý Marián Šťastný ti posílil HTP do vyřazovacích bojů a zapadnout jim nedělalo žádné problémy. Ale v celém ročníku táhli tým dopředu především perfektní Šneberger (6z / 4+3), dále rychlík Kulich nebo mozek hry Kamas, ale především nejproduktivnější hráč tréninků Marek Plaček (6z / 10+6). Super namíchaný tým, který fungoval jak švýcarské hodinky.  

Tým hvězd soutěže tak získal zaslouženě zlato za předvedenou hru a ukázal, že se umí dobře připravit na rozhodující bitvy! Gratulace a těšíme se na příští ročník! 


Individuální statisktiky PHM Cup 17