PHM Tým - představení

21.11.2018

Víme že v lize jde především o hráče, brankaře, fanoušky, výsledky týmů a poháry apd.. Ale v pozadí soutěže to nejde bez veškeré mravenčí práce. A tento článek má za cíl představit, kdo za ligou stojí a jaká je zodpovědnost jednotlivých článků týmu. Navíc všechny pozorné čtenáře prosíme o pochopení situace Prague Hockey Masters a prosíme účastníky soutěže, na ledě v šatnách o trpělivost a především neztrácejme nervy a prosíme vždy se chovejme k sobě slušně. My amatérský hokej máme moc rádi, stejně tak jako vás všechny, naše fanoušky a hráče.

Přes 55 hodin práce týdně pro zajištění chodu týdne PHM Cupu .. bez nároku na honorář


Christina - Provozní ředitelka

Není snad nikdo v okolí PHM kdo by neznal půvabnou Christinu, která je téměř na každém utkání. Zajišťuje jednak organizaci celého zápasu, od soupisek, přes zajištění chodu světelné tabule, evidence všech dat z utkání a zadání dat do dalších systému a celkovou kontrolu nad průběhem soutěže dle postupů PHM. 
Její DJská show při zápasech je vždy oblíbená a hlasatelku by mohla dělat klidně na Spartě! 
Dále se stará o příspěvky na sociálních sítích a věnuje se tvorbě článků ze zápasů a aktualizaci soupisek. 
Další hlavní činností je pořizování a následné zpracování krásných fotografií ze zápasů. A to není zdaleka vše z výčtu jejích činností. Je toho opravdu hodně a oddanosti Christiny si v PHM vážíme a jen těžko by se nám bez její skvělé práce a přístupu zajistilo správný chod ligy.


Ivan  - Statistický specialista a Awards creator

Z každého utkání vznikne zápis z utkání, který je nutný pečlivě nahrávat do systému, který následně počítá veškeré statistiky a zajišťuje průběžnou aktualizaci dat na webu phmcup.cz kde je možné vidět například i úspěšnosti zákroků brankařů apd.. To vše je titěrná práce která se děje každý hrací den a těch je 5 v týdnu. Je to obrovský sešup a Ivanova práce nám nesmírně pomáhá. Bez jeho práce, kterou dělá "Pro bono" tedy bez nároku na jakýkoli honorář bychom byli dost namydlení.

Další jeho činností je neocenitelná kreativita při tvorbě různých ocenění. Jeho společným projektem s manželkou Jarkou a kamarádem z Ledče nad Sáazavou panem Beránkem je PHM Cup. Krásný putovní pohár. Dalším putovním pohárem je WND Cup který je také velmi velký, krásný a těžký, tak jak to má být. Zároveň vytvořil Ivan i několik velmi zdařilých individuálních cen, na které se brzy můžete těšit. 


Liga je ve ztrátě 

Chod soutěže dotují ze svých prostředků majitelé soutěže Lukáš a Petr. Ledy jsou bohužel příliš drahé a smlouvy jsou neúprosně nastaveny a zatím se nepodařilo přivést silnějšího sponzora, ale na všem se pracuje. Zatím vše dělají ze své dobré vůle a nadšení pro věc.
Oba celá tato zábava stojí i několik desítek tisíc ročně. 

Soukromý čas neexistuje a osobní život tím nesmírně trpí, ale amatérský hokej miluji a tak o PHM budu pečovat jako o vlastní. dodává Petr Urban

Lukáš Báča - Partner/Finanční ředitel

Lukáš je neocenitelným členem týmu PHM, který zajišťuje především finanční a smluvní stránky Prague Hockey Masters z.s. je toho mnoho co administrativního charakteru co je nutné zajistit a bez práce Lukáše by to prostě nešlo. 
Další z činností je zodpovědnost za obsazování rozhodčích na zápasy a další práce spojené s rozlosováním soutěže. Každý den tak práce pro PHM "sežere" velký kus ze dne a proto si přínosu a práce nesmírně vážíme. Navíc se především stará o šíření dobrého ligy i v jiných místech kde se potkává s dalšími amatérskými týmy. V letních měsících zajišťuje oslovování všech potenciálních týmů a řeší další různou komunikaci. 


Petr Urban - Partner/CEO

Přínosem Petra je jeho znalost z oblasti zpracování dat a analýzy a i vývoje software. Zajišťuje tak veškeré tabulky, evidence a systémy do kterých se plní statistiky a různá data. Dále zajišťuje komunikaci s týmy a podílí se na rozlosování a dbá na správný průběh. 

Jeho sílu v kreativitě využíváme v PHM i na tvorbu designových prvků které se používají na webu nebo sociálních sítích. Komunikace s hlavními partnery je další činností, kterou tráví nesmírné množství času. A také komunikace se zahraničními kontakty (týmy, fanoušky apd.. )  A jelikož dohlíží pokud může osobně na průběh celé soutěže je téměř na každém zápase a jako správný šéf se nebojí někdy zasednout i za časomíru, nebo odpískat utkání.  

Respekt těm kdo o ligu pečují, stojí je to peníze i nervy někdy i s manželkami nebo rozbroje vztahové


Vyzýváme všechny o dodržování slušného chování


Především žádáme o zdržení se jakýchkoli vulgárností směrem k naší Provozní ředitelce Christině! 

(není to žádné hrdinství)