PHM Cup 2020 - Nové týmy

29.08.2019

Záplava nových týmů do nové sezony


12 NOVÝCH TÝMŮ 


6 Zbrusu nových týmů

6 Již existujících týmů nově do ligy

Jak nové týmy ligu rozvíří? 

Úplní nováčci oživí klasickou divizi soutěže a určitě bude krásné vidět poprvé týmy na ledě v pravé soutěži. Například Ice Spiders nebo Car-Back nebo i nově složené HTP B poprvé vstoupí do reálných zápasů. 
Čekáme, že se týmy budou otrkávat a postupně se budou zvedat ke stabilnějším výkonům


Týmy které přichází z jiných soutěží budou mít nastavené očekávání dle jejich výkonů z minulých ročníků, ale nikdo neví jak v to nových vodách půjde. 

Velkým trhákem do soutěže jsou určitě Hokejové Tréninky.CZ a Elite Hockey TC v TOP divizi budou aspiranty na medaile.

Oživením jsou také týmy které jsou perfektně organizované a mají fanoušky a velkou podporu veřejnosti. Například Přírodověda UK má množství nadšených fanoušků a za to jsme jako organizátoři velmi rádi. Dále například HC Žraloci mají na zápasy také slušné návštěvy a jen se těšíme na plné ochozy. Podobně jako Aligátoři, ty také mají nadšené fans vždy sebou.

Superheroes jsou tým který již v přípravných zápasech ukázal že umí pobavit diváky, protože jejich hrdinové v převlecích se již proháněli na ledě. 
Vlky už v PHM Cupu máme od sezony 2019 ale letos přibyl další tým který věří že Vlčí smečka je vzorem pro hokejový tým. Přibyl nám další tým s touto šelmou ve znaku Prague Wolfpack.

Skvěle organizovaný tým jsou HC Kosti, kteří nastupují již v přípravě pod vedením trenéra a vždy skvěle vedené pod taktovkou svého pečlivého vedoucího 


Otázkou pro PHM jsou stále týmy které jsme ještě neviděli. Sršni nebo Car-Back ti své umění ukáží až v ostrých zápasech.