Nulté kolo PHM Cup 2017 vyhrál těsně Lev

19.12.2016

Nulté kolo PHM Cup 2017 sehráli na pražské Nikolajce Fanklub Lev Praha a Projektový Ústav. Dva týmy které se dobře, znají. V atipických sestavách byl nakonec šťastnějším týmem Fanklub Lva Praha

Zápas v pěkném tempu, bez zbytečných přerušení. Projekťáci začali velmi dobře, po úvodním gólu Lvů se rychle zvedli a dokázali během první třetiny pěkně odpovědět. Dokonce třikrát musel lovit brankář Křepela kotouč ze Lví svatině. Druhá třetina byla zase naopak Lví, po změně stran vycházelo Lvům všechno možné i nemožné. Kapitán Lvů zvaný Cantona dal gól po dlouhé době a nakopl svůj tým ke skvělému trháku, následovala treba Horkého a gól Smutného. Za Ústav se prosadil pouze matador Psota ve druhé části hry.

Za stavu 4:4 se tedy šlo do rozhodující části hry a Lvi začali lépe i poslední část zápasu. Nejprve Smutný využil přiťuknutí Horkého a Fanklub se odtrhl do jednogólového vedení. Následně se prosadil skvěle hrající Zelenka. Ústav hrál dobřem, ale nebyl příliš efektivní v zakončení. Jen Halota se prosadil a oslavil tak návrat z řad zraněných hráčů hned dvěma góly ve třetí třetině. Těmi ale jen korigoval stav, protože Lví vítězství pečetil Smutný který hned v nultém kole poháru zaznamenal Hattrick