Nový tým Přírodověda UK

13.05.2019

Ambiciózní tým složený především ze současných nebo bývalých studentů Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy vstupuje do soutěže PHM Cup.

Tým který si za svou relativně krátkou, ale o to úspěšnější historii vydobyl jasné místo v Pražských hokejových vodách. Postupují stále v soutěži PLLH a tak je pro ně nyní výzvou zkusit se poprat i o prestižní pohár PHM Cup. 

"Na tento tým se moc těším, celý jejich tým hokej doslova žere, je to hrozně znát a to mám rád. A ne jen to, tento tým má opravdu skvělé fanoušky. Na Geografy chodí totiž davy fanoušků a umějí udělat skvělou atmosféru, budou obrovské oživení pro soutěž a my se pokusíme jim právě poděkovat tou nejlepší show a péčí. Už se nemohu dočkat jejich prvních zápasů" 

komentuje Petr Urban - šéf Prague Hockey Masters


Tým nastupoval v minulých sezonách v modro černé kombinaci, ale nyní již oblékají, kaj sami říkají "Zlaté" dresy. Bude to tedy tažení za zlatem i v PHM Cupu? 


Důkazem skvělých a oddaných fans jsou tyto momentky z facebooku Geografů: 

https://www.facebook.com/hcgeografieuk/


Tým se bude opírat jak o svého kapitána Brabce, tak předvším o skvělého strážce brankoviště Davida Benecha. Obrana ale také šlape. jména jako Pyšek nebo střelec Janoušek, tak tato jména určitě v PHM Cupu nezapadnou.

Vítáme Geografy na palubě a přejeme hodně štěstí a zábavy!