Nový tým Intelsol skládá tým, bude to jízda jako Vegas?

01.08.2018

O PHM Cup je stále větší zájem a jedním z týmů který se chystá vstoupit do soutěže je zcela nový tým který ponese jméno Intelsol Ilusionists

Tým se zatím ladím kolem vedoucího Matyáše Polocha, který už má již bohaté zkušenosti z PHM Cupu. Nastupoval totiž dvě sezony v barvách HTP. Nyní se chystá složit nový tým. Tak uvidíme, zda se mu podaří vybudovat tým, který si sedne. Možná to bude podobná cesta jako Vegas Golden Knights v NHL, uvidíme.  


První test vysoká výhra

Tým se již dvakrát představil v přípravných utkáních. V prvním klání porazil výběr Lva, Lenova a Banditos vysoko 14:2. To byla kanonáda, ale je pravda že v týmu bylo mnoho mladých aktivních hráčů z organizovaných soutěží a do sezony by nastupovat nemohli. Proto se skládá tým spíše bez těchto "profíků" a to je dobře pro soutěž. 


Druhý test vyrovnaný zápas

V druhém odvetném utkání byl tým proti Ilusionistům seskládán spíše ze hráčů Lva a především díky golmanovi Miškovi Kušnírovi skončil zápas výsledkem 4:3 pro Lva. 
V testech tedy zatím 1:1


Věříme, že manažerovi týmu se podaří dát dohromady nadšenou partu a Ilusionisté ukáží své kouzla v lize již letos! 

Volní hráči pozor! Je šance být u zrodu! 

Neváhejte nás kontaktovat pokud máte zájem přidat se k týmu Intelsol a být tahounem mužstva třeba i jen poctivou docházkou.