Nový tým HC Kosti Team do sezony 2020

12.05.2019

S radostí odhalujeme první tým se kterým si vedení PHM pláclo a dohodlo se na účasti v příštím ročníku.

Jsou jím HC KOSTI TEAM


S Alešem (Aleš Hadrbolec vedoucí týmu pozn. redakce) jsme si plácli, ještě před koncem sezony 2019. Tým Kosti je parta mladých hráčů, kteří si chtějí užívat hokej plnými doušky a já jsem moc rád, že se rozhodli pro další sezonu zkusit právě PHM Cup. Věřím že si sezonu užijí a již u nás zůstanou

Komentuje Petr Urban, šéf Prague Hockey Masters


Tým Kosti hraje hokej na slušné úrovni, přesto proběhne klasické testování týmu před zahájením sezony. Několik přáteláků s různými soupeři, aby si PHM ověřilo výkonnostní level týmu a dle toho správně zařadilo do příslušné divize.

Kosti nejsou žádní nováčci na scéně pražského amatérského hokeje a již v sezoně 2019 uspěli na tradičním turnaji na Kobře, který organizoval Martin Zdeněk z Hockey Sport Shop. Tento turnaj vyhráli

Z turnaje je i toto foto níže


Kdo by chtěl vidět, ale Kosti naživo má možnost již v pondělí 13.5 od 20:00 na Škoda Icerink bude probíhat přátelské přípravné utkání proti dvojnásobnému medailistovi a zakládajícímu týmu PHM Cupu Fanklubu Lev Praha.


Kosti budou spoléhat jednak na výkony Aleš Hadrbolce, ale i na další své koně. Například Jakuba Hnátka nebo Ladislava Koláře. Střelbu by měli zajišťovat především Jakub Hořák nebo Jaroslav Marko. Samozřejmě tým budeme bedlivě sledovat a pokusíme se brzy přinést detailnější představení kdo tým bude táhnout a jak se jeví Kosti v přípravě.


Hodně štěstí a vítejte na palubě, těšíme se na vás. Vítejte v lize!