Nová anti-covidová opatření na stadionech

21.11.2021

Informujeme touto cestou všechny naše hráče, funkcionáře i případné fanoušky, skauty nebo diváky, že na zimních stadionech platí od 22.11.2021 nová protiepidemická opatření.

Stejně jako u ostatních vnitřních sportovišť se nově povoluje vstup osobám, pouze za splnění těchto podmínek:

1. Ukončené očkování (min 14dní po druhé dávce nebo 14. dní po 1.dávce v případě jednodávkového schématu)

2. Prodělání nemoci - laboratorně potvrzené (ne starší 180 dní)

3. Potvrzení o výjimce z očkování dle ISIN + PCR test (max. 72 hodin starý) (= osoba, která se nemůže podrobit očkování proti onemocnění Covid-19 pro kontraindikaci)

 - Dále každá osoba vstupující do prostor zimního stadionu bude podrobena kontrole - je nutno předložit certifikát s QR kódem ( ať už v papírové či elektronické podobě) případně se prokázat přes aplikaci TEČKA.

Samozřejmě nás celá situace mrzí a tato segregace nám není v naší lize vůbec "po chuti", přesto prosíme o spolupráci a doufáme, že se zase tyto opatření brzy uvolní.

Prosím nikdo z vedení a zaměstnanců stadionu ani vedení, delegáti soutěže za situaci nemohou, jen musíme plnit platná nařízení. Prosím pomozte všichni tuto situaci zvládnout co nejlépe, bez zbytečných emocí a pomozte vždy osobě, která kontroluje dané dokumenty ať vše odsýpá. 


Oba stadiony na kterých se provozuje PHM Cup budou ještě vydávat příslušné pokyny, je možné že ještě informace doplníme až nám stadiony předají jasné instrukce. 


Děkujeme za pochopení, vedení PHM Cupu