Nejlepší hráči sezony HC Prague Mimons

01.05.2018

PHM Oceňuje

V zápase o bronzové medaile získali nejen všichni Mimoni bronzové medaile, ale také tři nejlpší hráči byli dekorováni za individuální výkony. Prague Hockey Masters tak oceňují tyto hráče


Václav Fišer - Nejužitečnější hráč

Fíša hraje prim v celé soutěži a s ním sestavě jsou Mimoni nesmírně silní. Tento vysoký hráč si umí pokrýt kotouč a má perfektní přehled. A jeho střelba nahání hrůzu snad všem golmanům v lize. 

V základní části nasbíral Fíša v sedmi zápasech

11 gólů a 12 asistencí

Václav Fišer utváří se spoluhráčem Hrdelem a Ptáčkem velmi nebezpečnou trojici, která rozhoduje zápasy. Především Fišerův zápal a nasazení až do posledních minut z něj dělá jednoho z nejlepších hráčů Pražského možná i světového amatérského hokeje

Petr Karabec - Tahoun týmu

Nenápadný a skromný muž, přesto velký na ledě pro svůj tým. Umí v důležitý moment zapnout na 110% a nastartovat svůj tým k obratům nebo finišům. Hraje s nasazením a je neúnavným hráčem.

V sedmi zápasech základní části nasbíral

6 gólů a 8 asistencí

S Petrem v sestavě jsou Mimoni silní a proto zaslouženě označen Tahounem týmu!

Jan Vejmelka - Hvězda týmu

Kapitán jak má být a Honzič to potvrzoval v každém utkání do kterého nastoupil. Měl však vzhledem k pracovnímu vytížení méně startů, ptřesto dokázal tvořit hru a pomáhal svým Mimoňům dotáhnout tažení za Bronzovým snem.

V pěti zápasech základní části nasbíral

2 góly

Víme ze Honza trénuje a maká na sobě, a my v Prague Hockey Masters vime, že bude klíčovou postavou budoucnosti Mimoňů