Lev, zakládající tým ligy, má potíže

11.02.2020

Bronz, Stříbro... to je ale historie.. Letos to Lvu nelepí

Jak se daří Lvu

Lev po úspěšných sezonách letos trochu klopýtá. Ačkoli by se dalo říci že posílil, protože v jeho středu letos nastupují například Michal Broš nebo Tomáš Netík, tak celkově výsledky jsou špatné.

Lvu chybí určitě stabilní sestava. Jsou hráči kteří tým táhnou a chodí stále, ale prostě letos to tak nějak nelepí. Lev posílil například i Michal Šíp nebo Marina Hužvárová z Projektového Ústavu. Trojnásobný vítěz PHM Cupu Jiří Bašus nebo z "rozpadlého" týmu Běrkutu Stas Ussov, ale i tak výsledky prostě nepřichází.
Samozřejmě stále mrzí a dopad může být ztráta Tomáše Smutka. Prahu a tedy i Lev opustil letos nejlepší bek PHM Cupu minulých sezon Jan Slavík a může chybět i štírek Tomáš Regner 


Hráči v poli v číslech


Pravidelnou docházku mají Pavel Hudler, Petr Urban a kapitán Jiří Šimek. Nejlepší je však matador Ondřej Křivský. 
Bodově je na tom z týmu nejlépe Pavel Hudler s 26ti body a opravdu svůj tým táhne, vždy maká na 100% ale někdy je v týmu zdá se osamocen.

Nejlepší střelec je ostrostřelec Tomáš Netík, který ale již týmu letos nepomůže, protože ještě kývl na profesionální angažmá, jeho zápis 15ti gólů je ale super výkon.

Michal Broš, Tomáš Netík a Stas Ussov jsou hráči kteří dosáhli na hattrick. 

Nejdelší bodovou sérii si připsal Tomáš Netík, který ve všech 6ti zápasech bodoval.

Lev má rozložené příspěvky bodové produktivity na více hráčů, takže na čem stavět určitě je, ale letos to na Playoff už příliš slibně nevypadá.

I týmy z ostatních tým PHM Cupu se rádi nechají vyfotit s hráči Lva.. Ale kluci by určitě raději brali více výher