Lev je vítězem WND Cup 2018

17.09.2018

Fanklub Lev Praha vyhrává až na čtvrtý pokus turnaj, který vlastně sám právě Lev založil

Ve čtyřech dlouhých zápasech si borci ze Lva poradili dvakrát s Mimoni a jednou porazili Množírnu a ačkoli v odvetě s Množírnou prohráli o jediný gól i tak jsou na vítězem a získávají putovní WND Cup, který byl vytvořen před tímto ročníkem.


Turnaj se měl letos netradiční formát pouze 3 týmy se navzájem utkalo v dlouhých zápasech. Přesto byla kvalita zápasů vysoká a všichni hráči si turnaj pochvalovali.

No největší radost měli samozřejmě hráči Fanklubu Lva, protože napít se z poháru vychlazeného šampaňského, to je pocit, který zahojí všechny rány.


Hráčem finálového zápasu byl vyhlášen Michal Kušnír, který pochytal vlastně všechny pokusy Mimoňů. Nula to ale nebyla, protože jeho vlastní spoluhráč mu za záda tečoval střelu a tak vlastně jediný gól který Kušnír dostal v posledním utkání byl od svého hráče. 


A tak právě proto byl vyhlášen mužem zápasu. A Vychutnával si zaslouženě šampus z poháru.


Před posledním, řekněme finálovém utkání, kde se opravdu rozhodovalo o umístění všech týmů se ještě oficiálně gratulovalo dvěma oslavencům. Tomáš Smutek, který plnil na tento turnaj roli kapitána a také zástupkyně Prague Hockey Masters Christina