Legendy pražské ligy se přihlásily do soutěže

15.11.2016

VÍCE NEŽ TRADICE! TO JE ÚSTAV

Projektový Ústav přijal pozvánku do naší nové soutěže a tak máme tu čest uvítat mezi námi více než 35 let historie tohoto týmu.

Projektový Ústav je srdcová záležitost pro každého kdo kdy za tento klub nastoupil. Některé mladší ročníky, které nastupují v pražských hokejových vodách ještě ani nebyli na světě a tento tým již hrál několik sezon odborářské amatérské soutěže! Byl vždy obávaným a respektovaným soupeřem. Někteří hráči nastupují od samotného vzniku týmu. Jarda Potůček nebo Zdeněk Bárta jsou největšími důkazy, že dlouhověkost v hokeji nepatří pouze Jaromíru Jágrovi, ale i zde v Praze máme tyto opravdové klenoty! 

"Je to úžasný pocit, když si potřesete rukou po utkání s hráči kteří nastupují do zápasů každý jeden týden déle než je polovina vašeho týmu na světě. Respekt celému týmu Projektovho Ústavu" glosoval na adresu Ondřej Křivský hráč Fanklubu Lev Praha

Projektový Ústav nastupuje akutálně v 6. skupině PLLH a hraje klidný střed tabulky. Do poháru však jde s jasným cílem, ukázat, že zkušenost a radost z hokeje přináší výsledky! 

  


Více detailů o týmu bude postupně k nalezení na profilu týmu v sekci týmy. Zde