Jak to jde hráčům Přírodovědy?

18.02.2020

Přírodověda byla dlouho na dně tabulky, ale teď se zvedá a pokukuje po Playoff

Přírodověda opravdu na začátku sezony měla potíže se naladit na tempo a styl hokeje PHM Cupu. Nyní ale po více než 15ti kolech víme, že jsou na správném místě a do eltitní divize patří.

Než se ustálila sestava na začátku, kdy ještě někteří borci týmu byli mimo povinnosti spojené se školou drhly i osobní statistiky.

Ale pak se vše rozjelo. Tým drží docházkou především brankář Červený, který drží skvělou sérii. Votrubec a Kučera vynechali zatím jediný zápas, pěkná práce a takové hráče každý tým potřebuje.


Hráči v poli v číslech


Lídrem bodování je kapitán týmu a vedoucí Jirka Brabec, který se rozehrál parádně a dává důležité branky a především asistence. 

Na Hattrick letos zatím dosáhli Alois Burian a Sebastien Hradil. 
Ti umí pomoci ofenzívě týmu. 
Martin Molčík ale přidává skvělé výkony. Vždyť má na kontě již 5 zápasů s dvěma nebo více body na zápas. V jednom utkání dokonce nasbíral pět bodů. V deseti zápasech 17 bodů to je slušná práce.

Šimon Činčila je také další výraznou osobou v dresu Přírodovědců. 13 bodů zatím a to v jednom utkání nasbíral skoro polovinu všech svých bodů. 6 bodů v jednom utkání, klobouček Šimone

Uvidíme zda se Přírodověda prosadí do Playoff, cesta už je velmi těžká, ale není nic nemožné!