Hráčské statistiky - Kvalifikace

25.12.2017

Během Kvalifikační fáze se nám předvedlo celkem 248 hráčů a někteří z nich ukázali opravdové hokejové umění. Některé útoky již nyní nahání hrůzu soupeřům, ale také rozdávají hokejovou radost. V článku vám přiblížíme kdo si vedl nejlépe v klasických hokejových ukazatelích. V bodech, gólech a asistencích

Mimoňské útočné manévry. Kohouti dali na odiv své peří, pozadu nezůstali ani borci z Gladiátora

Hrdel z Mimoňů servíroval Fišerovi a Krabcovi skvělé nahrávky a sám pálil přesně jako nikdo jiný v lize. Franta Ptáček ukazoval vysokou školu hokeje v každém zápase Mimoňů! Mimoni tak mají slušný základ v individuálních výkonech, ale vypadá, že vše zapadá i do týmového duchu. 
Gladiator se zatím staví jako nový tým, ale někteří hráči si spolu rozumí více než dobře. Ruská zarputilost ale i hokejová lehkost v podání Zvereva je určitě předzvěstí velkých výkonů v dalším pokračování soutěže. Roosters se opírají o skvělého Krejčíka a nová akvizice Bartek přiložil slušně pod kotel.

Zde je top deset hráčů v produktivitě


Pořadí na prvních dvaceti místech v bodování soutěže


Nejlepší střelec je opět Fišer z týmu žlutých Mimoňů. Hned tři další nejlepší střelci nosí stejný dres. Plaček z HTP má hodně gólů a je velmi platným a určitě se tato mašina ještě rozjede na plné obrátky. Vlček z Domynos hraje velmi dobře, přesný hokej v podání tohoto borce baví soutěž. Do desítky se ještě vtlačil aktivní dlouhá Urban ze Lva

Zde je top deset hráčů mezi střelci


Pořadí na prvních dvaceti místech v bodování soutěže

Nahrávači, tvůrci hry. Někdy důležitější než střelci. V lize se nám jich vyrojilo mnoho a mnoho. Krásné nahrávky do prázdné předkládal především František Ptáček z Mimons. Marek Plaček z HTP umí nahrát jako málokdo v PHM Cupu. Regner ze Lva, loni hegemon ve střelecké listině, letos zřejmě změnil roli a soustředil se na nahrávání. Kamas již tradičně velmi dobrý cit, kdy správně uvolnit spoluhráče. Radost pohledět na tyto chlapce! 


Pořadí na prvních dvaceti místech v nahrávkách soutěže