HC Kosti vévodí tabulce Klasik divize

09.01.2020

Kosti téměř stylem start cíl vedou celou divizi Klasik. Po polovině soutěže stále drží odstup 4 bodů na své pronásledovatele. Skvělý výkon! 


Kosti táhne především kapitán Šťastný. Ale i obraná hra je na vysoké úrovni. Spoleh je i na Aleše Hadrbolce v brance, který se nejen skvěle o tým stará, ale předvádí skvělé výkony v brankovišti 


TOP 5 v bodování HC Kosti


Tabulka soutěže PHM Cup Klasik divize po cca 14ti zápasech


Loňský finalista Mimoni jsou vysoko, což bylo očekávané. Lenovo se z loňské mizerie zvedá a útočí na přední příčky. Gastoni jsou silný kompaktní tým a mají vysoké ambice. Překvapením posledních týdnů jsou Žraloci, kteří sérii 10ti zápasů bez porážky vystřelili až na pátou příčku.

Příjemným překvapením jsou i HTB, kteří po lehkých změnách v kádru a doplnění o posily drží bezpečné místo na postup do Playoff spolu s již stabilně hrajícím béčkem Prague Wolves

Týmy které budou mocně bojovat o Playoff jsou Car-back, ti mají zápasy k dobru, pak Original 6 tým PHM Cupu Bandité a i Spiders sahají po postupových příčkách. Vlčí smečka, zatím nemůže najít správný rytmus a tento mladý tým se letos musí hlavně zformovat. 

Chvost tabulku okupují Drink Team a Alligators. Drink Team ale letos má skvělé výkony, především nedostává tolik branek. U Alligátorů je většinou dobrý začátek zápasu, ale další dvě třetiny jim unikají. 


Favorité PHM Cupu Divize Klasik? 

Favorité PHM Cupu Divize Klasik?

Dle redaktorů webu www.phmcup.cz


Gaston Seals

HC Kosti

HC Lenovo

Klíč úspěchu HC Kosti?

Správné vedení týmu a enormní úsilí vedoucího Aleše Hadrbolce

Vždy vše správně připravené, ladí sestavu dle soupeře. Na prvních cca 8 zápasů byl dokonce najímán kouč který tým vedl a uděloval pokyny hráčům. 

Tým Kostí se vídá i mimo led a mají ještě své ledy na tréninky. To vše když zamícháte dohromady máte funkční organizmus a proto Kosti jasně vévodí ligové tabulce!