HC Kosti sehráli první přípravu

13.05.2019

Muller a Hořák 1+1 (oba KOS) / Voršilka, Halota hattrick, Veselský 2+1 (všichni LEV)

Přípravné utkání nového týmu v rodině Prague Hockey Masters se sehrálo kde jinde než na Icerinku. Zakládající tým Fanklub Lev tak prověřil sílu Kostí. Ti hráli do poloviny utkání pěkný zápas kdy nebylo nic jasné, ale ve třetí třetině se chytli střelci Fanklubu a i nové možné posily a tak se zrodilo první vysoké vítězství


Dobrý výkon podávali oba brankaři jak Hadrbolec, tak Slovák Kušnír, ten byl posílen především zprávami od hlasatele, který hlásil průběžný stav zápasu MS v Košicích, kde Slovensko hrálo super zápas s Kanadou.

Třetí třetina byla ve znamení Lvů a především čtyřicátá minuta byla našlapaná. Voršilka se trefil dvakrát a Havel přidal další branku. V jedné minutě tři góly. To zlomilo Kosti týmu v žlutém a tak zápas už se spíše jen dohrával. 
Za Kosti se dobře uvedl Müller, který hrál pěkně s přehledem, ale trochu ve slabším tempu než by bylo potřeba na Lvy. Další tvář, která se dobře uvedla byl Hora působil jistě a dokázal nacházet dobře své spoluhráče. Dalším hráčem, který zaujal delegáty utkání byl Višinský. Kosti mají na čem stavět a kdyby tento zápas Kušnír nezachytal tak jak zachytal mohl to být až do konce vyrovnaný zápas.