Gaston Seals pokukují po PHM Cupu 2019

28.05.2018

Jednání o dalším ročníku běží na všech frontách a další z týmů, který si dělá zálusk na šanci bojovat o PHM Cup jsou Gaston Seals. 

Tradiční tým chce ukázat co umí v nadcházejícím ročníku. 

Gastony znám moc dobře, je to skvěle organizovaný tým. Hrají férový hokej a především jsou výborně sehraní. Přesně takové nadšence si do ligy přejeme. Věříme že si plácneme a budeme moct se o Gastony postarta, tak ať mají radost z každého zápasu nebo akce

komentuje Petr Urban, šéf soutěže

Expanze PHM Cupu: 2019

Tým Gaston Seals hraje již mnoho sezon PLLH. V sezoně 2017-2018 působil ve třetí skupině PLLH, kde obsadil druhou příčku a již několikátou sezonu hraje na vrcholu. 
V polsením ročníku se mohli pyšnit nejlepší obranou ve své skupině PLLH. Například i stříbrný tým PHM Cupu 2018 Fanklub Lev Praha se s Gastony potkal a má negativní bilanci (3:5, 4:5). Takže dámy a pánové do soutěže nám vstupují další aspiranti na velké zápasy.

S Gastony zkusíme dohodnout brzy přátelské utkání a tak přineseme jistě brzy informace na které hráče si dát pozor nebo kam střílet jejich brankaři, ale vy už nyní můžete shlédnout starší video z produkce Gastonů