Druhý tým PHM CUP’17: HC LENOVO

22.04.2017

Super hra ve skupině i perfektní hokej v semifinále. Ke zlatu však chybě velký krok

Lenovo ukázalo sílu rychlého hokeje a přesné kombinace. Proti Banditos byli hráči Lenova nezastavitelní. S HTP dokázali sehrát remízu ve skupině. Skvělá obrana a téměř "zabijácký" útok. Nebýt laxnějšího přístupu k finále mohly se medaile zlaté houpat na jejich krku. Takto mají ve velkých uvozovkách jen stříbro, ale za pár dnů jistě budou hodnotit celé vystoupení úspěšně! 

Za Lenovo nastoupilo celkem 23 hráčů v brankovišti se vystřídala kvalitní dvojice Rančák a Straka, kteří dělali problémy většině útočníků soupeřů. Nezastavitelný byl v letošním ročníku Lassig (6z / 10+5), rozený střelec. Krásně mu připravoval šance především Došlý (6z / 2+4) nebo Tomka (4 asistence). Dobrý útočný příspěvek v některých utkání zaznamenal Skácel nebo Báča se Švadlenkou. Obranou hru řídil Půlpán a doplňovali ho Rejmon s Rytichem. Lenovo hraje velmi pěkný rychlý hokej a jejich zápasy mají většinou pěkný náboj. Zaslouženě šli vysoko, ale Hokejové Tréninky Praha ve finále poháru měly větší chuť zvednout PHM Cup nad hlavu.  

Druhý zakládající tým poháru, skončil i v pořadí druhý. Je to určitě odrazový můstek do dalších ročníků! Skvělé výkony Lenovo!    


Individuální statistiky v PHM Cup 2017