Drink Team sice skončil, ale hrdě. Mimoňi jdou dál

12.03.2018

Až na konci první třetiny nastartoval Mimoně k postupu Fišer. Drink Team výrazně zlepšil pohyb, chyběla jen častější střelba

První třetina

Do první třetiny nastoupili oba týmy velice opatrně. Dlouho se hrálo nahoru dolu, šance střídala šanci. Velikou šanci měl hráč drinktýmu Jirman, který ujížděl sám od modré čáry, ale brankáře nepřekonal. Poté hráč Vejmelka spadl na zem, ale rozhodčí rozpažil, takže se hrálo dál. 5:54 min. před koncem třetiny se Ptáček rozhodl projet sám a dát gól, ale z mezikruží svižně vystřelil na bránu a nic z toho nebylo. Mimoni měli další šance. gól nedal ani hráč Mimoňů, kdy Fišer krásně před golmanem nahrál hráči číslo 23(Hruška), ale ten také netrefil. První třetina už se blížila ke konci, ale zničehonic Fišer vystřelil přes obránce a těsně nad betonem puk prošel za záda. Chvíli poté prostřel hráč Fišer po nahrávce hráče Karabce před brankáře a udělal krásnou kličku před gólmanem na pravou stranu a zasunul do prázdné brány. První třetina tedy skončila 2:0 pro Mimoně.

Druhá třetina

Druhá třetina začala jako první. při první šanci brankář drinktýmu vyrazil puk a držel ho pod betonem, ale nikdo z Mimoňů puk nedorazil. ve 4. minutě dokončil svůj hattrick Fišer. Opět se začal hrát hokej nahoru dolů až hráč drinktýmu s číslem 8 (Štryncl) po pískání vystřelil na brankáře a vysloužil si za to trest za nesportovní chování. na trestné lavici říkal, že když mají v zápasu tak málo středu, tak mu přišlo škoda nevystřelit. :-)
Následně hráč Mimoňů zvýšil. po krásné nahrávce hráče Neveršila skóroval kapitán týmu Vejmelka. následně hráč číslo 21 (Tóth) podrazil hráče drinkteamu a byla na světě přesilovka. dream team využil přesilovku, konkrétně Jirman a začlo se schylovat na drama. jenomže to nedopustil hráč s číslem 23 (Hruška), který po krasných nahrávkách skóroval do prázdné brány a zvýšil na 5:1. Ještě zkoušel tým drinkteamu zkorigovat dělovkou od modré čáry, ale brankář byl v pozoru. druhá třetina teda skončilo stavem 3:1.
Během druhé třetiny jsme měli technický výpadek za který se omlouváme, ale technika je technika ... takže časomíru nahradili klasické stopky.

Třetí třetina

3. třetina začala útokem když Mimoni nastřelili tyč. poté padl gól do banky drinkteamu, kdy Karabec dostal nahávku od Hrušky. Toto byla krásná akce. Následovali akce na obě strany a Smrž (drt) vystřelil jedovku, ale opět bezuspěšně. Pak platilo známé hokejové pravidlo nedáš, dostaneš. střelou švihem dal gól Vejmelka. Nahrával Hruška. Fišer chtěl přidat 4. gól, ale golman byl opět proti. Mimoni začli cítit jistý postup do semifinále a tak začali kombinovat do prázdné. Z toho vznikla situace, kdy dva na jednoho trefili tyč. drinkteam se ještě nevzdávám a Špaček zkoušel nadvakrát dorazit puk. zápas skončil krásnou střelou Franty Ptáčka 10 vteřin do konce, takže se už jen dohrálo. Postup tedy vybojoval tým Mimoňů.