Čtvrtý týden skupinové fáze - shrnutí

04.02.2018

Červená skupina

Důležitý zápas pro Domynos, kteří mohli úvodní prohru smazat, ale proti silnému týmu Hokejových Tréninků to byl těžký úkol. Přesto byl zápas nesmírně vyrovnaný. Do konce nebylo jasno o vítězi. Těsná výhra tak přináší týmu HTP potvrzení pozice prvního týmu skupiny.

Domynos tak postup mohou vybojovat pouze pokud porazí Roosters a ti nevyhrají nad HTP.. No postupová matematika bude zajímavá!


Sumář výsledků minulého týdne


Modrá skupina

Mimoni si došli pro postup v modré skupině. V zápase opět válel nekompromistní střelec Hrdel a dotáhl tak Mimoně do Play Off. Mimoni tak nedali šanci Rexu ještě bojovat o postup v posledním zápase, ti si tak touto prohrou zavřeli cestu do Play off. Ani výhra v odvetě proti Gladiátorům jim nepomůže. Tímto je jasné, že i druhým postupujícím jsou Gladiátoři


Bílá skupina

V této skupině vrátili Lvi porážku Projekťákům a vyrovnali se tak právě s Ústavem bodově. Ani Lenovo však nemá zavřenou cestu do Play Off. Protože mají ještě dvě utkání a když obě vyhrají při dobré konstelaci nejsou ze hry. Do posledního zápasu tak vše bude velmi napínavé. 


Černá skupina

Bandité vládnou skupině a nedávají šanci nikomu je sesadit, je jasné, že jsou postupujícím týmem. Patton střílí každý zápas minimálně dva góly a nyní se k němu přidali i Foret a Poláček. Bandité jsou na vítězné vlně a my je vítáme v Play off. A kdo je doprovodí už záleží jen na tom, zda se podaří PUKu vrátit porážku Drink Teamu a přitom ještě nasázet hodně gólů aby dohnali sv slabší skóre. Ale myslíme že už je tak trochu rozhodnuto.


Program následujícího týdne