Co ukázala základní část: HTP

14.02.2019

HTP již ve třetím ročníku potvrdily svou dominanci. Tým který neprohrál opět zářil a porážel nemilosrdně každého soupeře. Ztratil bod ze remízu s Domynos, která však byla kvůli kontumaci neoprávněného startu právě hráče HTP.

Začátek soutěže nebyla úplná jízda jako jsme byli zvyklí. První těsné vítězství nad Běrkutem ale i pěkný zápas s Vlky A i Roosters. Poté se ale HTP rozjely. Dokonce Mimoňům naložili 15 branek a Lvu dokonce 16, až zápas s Ilusionisty byl opět trochu vyrovnaný. Celkově HTP ukazují, že mají vše skvěle natrénováno a jsou opět jasným favoritem na pohár.


Tahouny týmu jsou borci ošlehaní velkým hokejem a je opravdu těžké konkurovat přesnosti jejich střel, nahrávek nebo zpracování i celkově hokejového myšlení a pohotovosti pro většinu amatérských hráčů v lize. Martin Bartek jasně ví kam střílí a pro většinu golmanů jsou jeho střely prostě nechytatelné, někteří golmani se o to ani po půlce zápasu ani nepokouší. Stejně tak Jiří Tlustý rozdává puky přesně a rychle, HTP se tak dostávají často snadno do jasných šancí. V zadních řadách se daří stálici Šnebergrovi i Jasanskému. A brankoviště? To je obsazené jasnou jedničkou a možná nejlepším golmanem v lize Kalašnikovem. Ten má totiž průměr jen 2,67 z 12ti odchytaných zápasů což je perfektní výkonStav tabulky po Kvalifikační fázi / Divize A - 1. místo

HTP v Kvalifikaci dali nejvíce branek ze všech o 14 více než druzí Domynos, zároveň poslali nejvíce střel na soupeřovu branku. Jediná remíza byla po vyškrtnutí gólů za neoprávněný start hráče HTP a porušení pravidel.


Stav tabulky po Skupinové fázi / Červená skupina  -  1. místo

Skupina nejlepších týmu z kvalifikace a ani zde nenašel tým HTP přemožitele. Zápasy byly vlastně velmi jednoznačné a soupeři HTP odcházeli většinou se špatným pocitem.


Finální pořadí po základní části

1. místo

12 V - 1 R - 0 P 

Individuální statistiky sezony


TOP 10 Produktivita

Top 10 Trestné minutyBrankářské statistiky

Hvězdy zápasů


Soupeř do Playoff

INTELSOL ILUSIONISTS

Výsledky Týmu - Základní část