Co ukázala základní část: Drink Team

12.02.2019

Drink Team jeden z "Original 6" týmů ligy vstoupil do své třetí sezony ozdoben především novými krásnými dresy a ozdobil tak celou soutěž. Drink Team zažil vlastně nejúspěšnější sezonu připsal si totiž vítězství a další body v zápasech, ve kterých to možná ani sami hráči nečekali.

Pravý tým do hobby ligy a názvem samozřejmě patří i jak říkají v Severní Americe do "beerleague". Drink Team nemá žádné hvězdné opory, které se mohou rovnat bývalým profesionálům, ale hrají rádi a to se cenní. Drink |Team měl problém v koncovce, jinak by své soupeře potrápil. Bohužel i počet střel vs. obdržené branky není nejlichotivější.


Hráč který zvedal tým nahoru byl především Dominik Zmeškal, který ale odehrál pouhých pět zápasů, přesto jeho bilance 7+5 je na Drink Team velmi úctyhodná. Sekundoval mu již klasicky tahoun Hadáček a řekněme střelec Drinku Jirman. Bohužel v brance se nedařilo letos tolik Príhodovi, který se v několika zápasech potýkal s bolestivými zraněními. Ale má i dobrého zástupce Wintr se ukazuje jako dobrá alternativa pro případ kdyby stálice Príhoda nemohl. Stav tabulky po Kvalifikační fázi / Divize B - Drink Team 8. místo

Drink Team hned třikrát vyšel střelecky naprázdno. Dobrý zápas hráli s Banditos i Jokers, ale nakonec skončili bez vítězství poslední a bohužel nejméně vstřelených branek i vyslaných střel na soupeřovu branku.


Stav tabulky po Skupinové fázi / Bílá skupina  - Drink Team 3. místo

Ve skupině ale hráči Drink Teamu zaváleli a to i přesto, že se potýkali často s horší docházkou. Dokázali totiž porazit Wolves B a v druhém odvetném utkání uzmuli remízu, to je katapultovalo z posledního místa na třetí. 


Finální pořadí po základní části

16. místo

1 V - 1 R - 11 P 

Individuální statistiky sezony


TOP 10 Produktivita

Top 10 Trestné minutyBrankářské statistiky

Hvězdy zápasů


Soupeř do Playoff

INTELSOL ILUSIONISTS

Výsledky Týmu - Základní část