Co ukázala základní část: Domynos

11.02.2019

Domynos druhou sezonu v lize to vzali za výrazně lepší konec a v této sezoně jsou pasováni do role černých koňů boje o PHM Cup. Zahráli velmi dobře kvalifikaci dvě remízy se silnými soupeři, série tří výher přesto na závěr dvě prohry. 

Sestava téměř totožná loňské sezoně a tento tým drží pohromadě a v nových dresech začíná strašit i papírově možná silnější soupeře. Opora v brance Neumann je jeden z Top brankařů ligy a především nezastavitelný a neúnavný Borovský roztáčí útočné manévry. 


Domynos v letošní sezoně provázely zdravotní problémy klíčových hráčů. Někdy chyběl brankář Neumann, jindy zase Borovský nebo Jíša s Čermákem. Přesto i tým v okleštěné sestavě působí kompaktně. Když o něco jde jsou Domynos skvělými tahounyStav tabulky po Kvalifikační fázi / Divize A - Domynos 3. místo

Domynos vyšvihly výkony až na super třetí příčku za HTP a Intelsolem. Dali hodně branek ukázali dobrou ofensivní sílu. Vyprodukovali třetí největší počet střeleckých pokusů a drželi se docela dobře mimo trestnou lavici.


Stav tabulky po Skupinové fázi / Modrá skupina  - Domynos 2. místo

Domynos dvakrát prohráli a to s vítězem Mimoni i když v druhém odvetném utkání to bylo opravdu o fous a byla to pěkná stíhací jízda. S Jokers neměli žádné problémy, ale s Lenovem to byl také tuhý boj. Bohužel v této fázi naopak Domynos byly často trestaným týmem.


Finální pořadí po základní části

5. místo

7 V - 2 R - 4 P 

Individuální statistiky sezony


TOP 10 Produktivita

Top 10 Trestné minutyBrankářské statistiky

Hvězdy zápasů


Soupeř do Playoff

PROJEKTOVÝ ÚSTAV

Výsledky Týmu - Základní část