Co ukázala základní část: Berkut

11.02.2019

Běrkut jako nováček v soutěži ukázal, že je partou skvělých hokejistů a jsou jedním z favoritů v Playoff jít co nejdále. Téměř nejlepší obrana v lize může do Playoff nesmírně pomoci

Ruský rychlý přesný a dotěrný styl hokeje dělal problémy většině soupeřů. I tak výsledky z úvodu byly spíše rozpačité než jasné. Tři porážky z prvních pěti zápasů a jedna remíza. Vše těsné zápasy, přetahovaná a vše otevřené až do konce.


Hned v úvodu se ukázalo, že velkými tahouny je vyrovnaná dvojice brankařů Belov, Muftief, kteří se pravidelně točí, ale především super útok. Sidorov, Dunchanka nebo Roganov to jsou opravdové hvězdy ne jen svých týmů ale i ligy samotnéStav tabulky po Kvalifikační fázi / Divize A - Berkut 5. místo

Berkutu tak zaváhání v úvodu přineslo pátou příčku, za Mimoni, Domynos, Intelsolem a Tréninky. Přesto výkon byl vždy dobrý a všechny týmy které s nimi hráli se s Běrkutem určitě utkat znovu nechtějí. 


Stav tabulky po Skupinové fázi / Zelená skupina  - Berkut 2. místo

Skupinová fáze byla pro Berkut už lepší než předchozí fáze. Papírově slabší soupeři byli "snadné sousto" pro Ruského medvěda, ale s Vlkem se hrála bitva o každý kousek ledu. Nakonec jedna porážka a jedna remíza.


Finální pořadí po základní části

7. místo

7 V - 2 R - 4 P 

Individuální statistiky sezony


TOP 10 Produktivita

Top 10 Trestné minutyBrankářské statistiky

Hvězdy zápasů


Soupeř do Playoff

HC PRAGUE MIMONS

Výsledky Týmu - Základní část