Co ukázala základní část: Banditos

10.02.2019

Banditos letošní sezona nepotkala s přílišnou formou a herní pohodou. Sympatický tým opravdových hobíků, totiž potřebuje aby mu šla jak se říká karta a pak se mohou rodit výsledky. 

To je fakt, který je třeba říct. To letos Banditům moc nevyšlo a tak výsledky jsou spíše zklamáním, jak pro hokejovou veřejnost tak pro hráče samotné. Věříme, ale že vše dobré je k něčemu dobré a Bandité zase budou postrachem všech, i velkých soupeřů v lize!  


Začátek soutěže přitom vypadal z pohledu Banditů dobře, nové opory se ukázaly v perfektním světle a pomáhaly Novák, zkušený harcovník válel i zámořský hráč Patton. Navíc dvojice brankařů Němeček a Seidl, která se pravidelně a sympaticky střídá v brance Banditů podávala dobré výkony, byly z toho 2 výhry, jedna remíza a jedna porážka.Stav tabulky po Kvalifikační fázi- Banditos 6. místo

Bohužel Bandité následně trpěli měnící se docházkou, některé nové posily se dále již v zápasech neukazovali. Novák nebo Filip. A pak bylo o to více znát, že "hvězdy" Banditů jako Foret, Oslzla kteří nastupovali v sezoně 2018 prostě v letošní sezoně chybí. Chyběla koncovka. Po konci kvalifikace pak nabral tým Banditos velký spád a bohužel měl dlouhou sérii bez vítězství. Po vcelku slušné pozici z Kvalfikační fáze to byla studená sprcha pro hráče v černém.


Stav tabulky po Skupinové fázi - Banditos 4. místo

Skupinová fáze byla pro Bandity očistcem. Samozřejmě hratelní soupeři ve skupině byli. Projektový Ústav, ale druzí dva soupeři byli nad síly Banditů. Jak našláplý Běrkut tak Áčko Wolfů. 


Finální pořadí po základní části

14. místo

2 V - 1 R - 10 P 

Individuální statistiky sezony


TOP 10 Produktivita

Top 10 Trestné minutyBrankářské statistiky

Hvězdy zápasů


Soupeř do Playoff

HC PRAGUE MIMONS

Výsledky Týmu - Základní část