Černá skupina - preview

27.12.2017

Představujeme postupně složení jednoltivých skupin další "skupinové fáze" PHM Cupu 2018 

A dovolíme si i drobné prognózy... Všechny týmy jsme viděli, takže bychom mohli otevřít i malou PHM sázkovou kancelář :D 

Zatím bez sázek, představujeme slavnostně Černou skupinu


Týmy které skončily na posledních příčkách v Kvalifikační fázi budou pokračovat v jedné skupině.

Černá skupina tak svedla dohromady tyto tři týmy


HC Banditos

Drink Team

HC Nový PUK


Favorit skupiny: Banditos

Banditos zahráli skvěle ve všech zápasech. Hráli vyrovnanou partii. Prohráli těsně s Ústavem v úvodním zápase soutěže a s Rexem až v poslední třetině pustili soupeře do trháku. Domynos také hledali dlouho recept na tuhou obranu Banditů.


O skvělou obranou práci a především dvojici vyrovnaných golmanů se budou bandité opírat ve skupinové fázi, kde jsou pasovány vedením soutěže a vůbec všemi experty a bookmakery do role favorita.


Aspirant na Play-Off: Drink Team

Drink Team dokázal v jednom zápase dokonce vést nad HTP a hrál pěkný hokej. Drink Team má problémy s docházkou, stabilně hrají zápasy v sedmi nebo osmi hráčích a závěry utkání jim proto utíkají. Pokud toto zlepší určitě mohou zpět do Play off z druhé, nebo i první pozice! Drink Team měl velmi těžký los. Fanklub Lva byl nad jeho síly a Mimoni s HTP ti jsou nad sílu snad všem.. proto poslední příčka, přitom Drink Team špatně nehraje

V brance se Príhoda rozchytal a tak je jen důležité aby mu pomohla obrana při dorážkách. 

Více hráčů a větší důraz a o Drink Teamu ještě uslyšíme, hlásí fanoušci soutěže!


Černý kůň: HC Nový PUK

PUK měl problémy v Kvalifikační fázi s přechodem pásma. Zbytečné ztráty nadělovali soupeřům góly zadarmo. Na tom se musí jasně zapracovat. My však v PHM vidíme, že kapitán Posselt se o taktiku stará a hráčům v utkáních radí jak zlepšovat hru. Týmy se kterým Nový PUK hrál byly silné, takže to byly těžké zkoušky. Gladiátor nebo Roosters jsou favorité celé soutěže. Lenovo má svou sílu a tak není divu, že Puk nebral ani bod.

PUK pracuje na akvizici nových tváří, v posledním utkání se dobře ukázal Hybner a Vymětal se dostává do herní pohody, pokud to tak půjde dál, mají šanci bojovat o druhou příčku! 

Systém soutěže vysvětlen zde