Bronzový zápas slibuje skvělý zápas

16.04.2019

Po téměř osmi měsících pozná PHM Cup první medailisty. Sezóna byla dlouhá a náročná a plná nečekaných zvratů a měla do dnešního dne mnoho tajemství, kdo bude bojovat o nejcennější kovy. Nyní je vše jasné, hádanka je rozmotána a do zápasu o bronzové medaile nastoupí HC Prague Wolves a proti nim HC Roosters


Roosters jsou nejstabilnějším týmem PHM Cupu a třetí rok za sebou bojují o cenné kovy. V první sezoně přes semifinále neprošli dál a tak v zápase o bronz hráli s Fanklub Lev Praha, kde až v nájezdovém dramatu prohráli a skončili čtvrtí. V další sezoně bojovali také až do posledních chvil o finálovou účast, nakonec ale se Lvem vypadli do boje o Bronz, kde podlehli v krásném vyrovnaném zápase Mimoňům. Tedy i v sezoně 2018 brali pouze čtvrtou příčku. V sezoně aktuální, tedy 2019 bojovali ze všech sil a v sérii s obhájcem triumfu Hokejovými Tréninky Praha hráli velmi těsně v rozhodujícím zápase série. Přesto nedokázali ani napotřetí proklouznou do boje o PHM Cup, ale určitě letos chtějí medaile na krk pověsit. 

Cesta playoff


HC Prague Wolves jsou nováčkem v soutěži ale ne v Pražských hokejových vodách. Jsou silný tým a především disciplinovaný. Několikanásobný šampion PLLH letos chce dosáhnout na cenné kovy. Určitě i kdyby medaile nakonec Vlci nebrali, tak takový start v soutěži není špatný. Být hned v prvním ročníku mezi final four, to je skvělá práce. Vlci šli v playoff snadno přes Jokers, ale série s Tornádem to byla náročná série na tři zápasy. Stejně tak náročné byly zápasy proti Mimoňům, kde oba zápasy naprosto vyrovnané a těsné. Uvidíme jaký bude souboj právě s Kohouty.

Cesta playoff

Hvězdy Roosters

Jiří Novák - Golman týmu
Ondřej Tichý - Útočník
Michal Peroutka - Obránce 
Ondřej Černý - Útočník

A další...

Hvězdy Wolves

Petr Kucarov - Golman týmu
Jakub Študent - Útočník
Štepán Tetřev - Útočník
Filip Šedivý - Obránce

A další..

Tip expertů

Připravuje se ...